BMX

Profesionālās ievirzes izglītības sporta programma "BMX"

Viens no jaunākajiem sporta veidiem pasaulē, tam ir tikai 60 gadu sena vēsture. Bet tieši mēs, valmierieši, varam lepoties ar pirmo un divkārtējo Olimpisko čempionu šajā sporta veidā - Māri Štrombergu. Skolā BMX nodarbības notiek kopš 2013./14.m.g., kad tika uzsākts realizēta interešu izglītības programma. 2014.gada jūnijā BMX programma Skolā tika akreditēta kā profesionālās ievirzes izglītības programma.

Valmieras BMX sportisti regulāri piedalās un izcīna godalgotās vietas Eiropas kausa posmos. Mācību-treniņu nodarbības notiek jaunatklātajā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” un BMX trasē «Avoti». Ziemas periodā sportisti trenējas Valmieras Olimpiskajā centrā (ledus halle, peldbaseins), Valmieras Valsts ģimnāzijā, Pārgaujas sākumskolā, Valmieras Viestura vidusskolā, arī pielāgotās ziemas trasēs.

Valmieras SS izveidojusies cieša sadarbība ar Valmieras BMX klubiem «Tālava» un «Valmieras puikas».

BMX nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 6 gadu vecuma. Vairāk informācijas par uzņemšanu lasi mājaslapas sadaļā “Uzņemšana”.

Kontrolnormatīvi:

Mūsu treneri:

Megija Agate Deičmane

Tālr nr.: +371 25430636

Sporta studiju absolvente

Kristens Krīgers

Tālr nr.: +371 26441228

Vecuma grupa: Meitenēm un zēniem no 12 gadu vec.

Sertifikāts: B kategorija

Ivo Lakučs

Tālr nr.: +371 29144300

Vecuma grupa: Meitenēm un zēniem no 12 gadu vec.

Sertifikāts: A kategorija

Olafs Lakučs