Skolas jaunumi un aktualitātes

Maza mana tēvu zeme

Divu roku platumā,

Mīļa mana tēvu zeme

Divu roku siltumā.

Dziļa mana tēvu zeme

Visa mūža garumā.

(K.Skujenieks)

Daudz laimes, Latvija!

Valmieras Sporta skolas kolektīvs

Sveicam Lāčplēša dienā!

Es brīnos par sauli Latvijā,

Cik gan tā spoža un jauka –

Kā mirdz tā zirnekļa pinumā

Uz rudenī nokopta lauka!

Es brīnos par mākoņiem Latvijā,

Cik skaisti tie pāri mums liecas

Un ietīt blāzmainā mirdzumā

Gan mājas, gan pakalnus tiecas!

Es brīnos par debesīm Latvijā,

Cik dzidri tās staro un silti

Un ietver tik dīvainā atspulgā

Ir dzimtenes pelēko smilti!

Par vēju pat brīnos es Latvijā,

Cik kokus tas noliekt spēj mīksti!

Un, ja tu to redzi un izjūti tā,

Vai zemi šo nemīlēt drīksti?

/A.Bārda/

Sveicam mūsu kolēģi, vieglatlētikas treneri Baibu Kaufmani dzīves nozīmīgajā jubilejā!

Daudz Laimes!

Valmieras Sporta skolas kolektīvs

Alberts Hmeļevskis saņem Sporta Meistara apliecību

4. un 5.novembrī Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās starptautiskās peldēšanas sacensības “Rīgas Sprints 2022”. No sacensībās startējošajiem 16 Valmieras Sporta skolas audzēkņiem uz goda pjedestāla kāpa trīs – Reds Rullis, Alberts Hmeļevskis un Raivo Noviks.

Lasīt tālāk...

Sacensību atklāšanā Sporta Meistara apliecība tika pasniegta Valmieras Sporta skolas audzēknim Albertam Hmeļevskim, kurš SM normatīvu izpildīja Latvijas jauniešu čempionātā 21.oktobrī (trenere Aiva Miķelsone).

Godalgotās vietas mūsu sportisti izcīnīja: Reds Rullis 2.vieta 200m kompleksā un 3.vieta 200m tauriņstila peldējumā; Alberts Hmeļevskis – 3.vieta 200m brīvajā stilā; Raivo Noviks – 3.vieta 200m uz muguras.

Diemžēl slimības dēļ starts sacensībās bija jāizlaiž Kristapam Miķelsonam. Izmaiņas tika veiktas stafešu peldējumu sastāvos. Abās stafetēs (brīvā stila un kompleksa stafetē) mūsu audzēkņi ierindojās 4.vietā, nedaudz atpaliekot no godalgoto vietu komandām.

Kopumā ņemot, sportisti, kuri startēja, sacensības aizvadīja veiksmīgi, visi sportisti ir uzlabojuši savus personīgos rezultātus.


Foto no Latvijas Peldēšanas federācijas Facebook lapas.

Futbolisti piedalās LFF Futbola akadēmijas nacionālajās nometnēs

Oktobra mēnesī Staicelē norisinājās LFF Futbola akadēmijas nacionālās nometnes U13 un U14 vecuma grupu sportistiem. Treniņus nometnēs aizvadīja arī vairāki Valmieras Sporta skolas audzēkņi un Valmiera FC/VSS komandu spēlētāji.

Lasīt tālāk...

27.-30.oktobrī treniņnometnē pulcējās 2009.gadā dzimušie jaunieši. Nometnē piedalījās Valmieras Sporta skolas audzēkņi Roberts Blūzma, Reinars Šteimaks un Valmiera FC/VSS komandas spēlētājs Hogo Beķeris. Nometnē kopumā piedalījās 34 spēlētāji.

19.-23.oktobrī uz nometni tika aicināti 2008.g.dzimušie zēni. Treniņos piedalījās 31 spēlētājs no 13 pašmāju klubiem, tostarp arī Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS spēlētājs Rojs Bušs.

LFF Akadēmijas pasākumus organizē ar mērķi pilnveidot jauno futbolistu tehnisko meistarību un taktisko izpratni. Dalībniekus LFF Futbola akadēmijas aktivitātēm sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm.

Informācija no LFF, https://lff.lv/projekti/futbola-akademija/

Foto ilustratīvs*

Photo by Kampus Production: https://www.pexels.com/photo/person-kicking-a-soccer-ball-8941651/?fbclid=IwAR3Fue134p925r6y3Hj09lLyTN5_3sO-qpd7XDFaUo8kZTMkIRBOiE9nVx0

Valmierieši pārstāv Latviju Pasaules junioru čempionātā badmintonā

No 17.-30.oktobrim Spānijas pilsētā Santanderā norisinās Pasaules junioru čempionāts badmintonā. Sacensībās startē arī valmierieši Arīna Babre un Rihards Žugs, kopā ar vēl četriem Latvijas izlasi pārstāvošajiem jauniešiem.

Lasīt tālāk...

Čempionāts sākās ar komandu turnīru, kurā piedalījās 38 komandas no visas pasaules. Grupu turnīrā visās trīs spēlēs pret badmintona lielvalstīm Indonēziju un Malaiziju, Zviedriju mūsu sportisti piedzīvoja zaudējumus ar rezultātu 0-5. Tālāk mūsu izlase nonāca izspēlē par 25.-32. vietu.

Pēdējā cīņā Latvija izcīnīja ilgi gaidīto uzvaru (4-1) pret jaunajiem badmintonistiem no Armēnijas. Uzvaru kaldināja arī valmieriete Arīna Babre, kura sieviešu vienspēlē uzvarēja Armēnijas pārstāvi. Finālā Latvijas izlasei šajā čempionātā izcīnīta 31.vieta.

Pasaules čempionātu no 24.-30.oktobrim sportisti turpina individuālajā turnīrā.

Visiem rezultātiem iespējams sekot līdzi šeit: https://bwfbadminton.com/tournament/4505/bwf-world-junior-championships-2022?fbclid=IwAR2prQsBOBhzYB43UCeNr5luzzAS1Y0Rt9MMfbwNTGa6-rTWRKwTqaII8Nw

Visas spēles tiešraidē var vērot šeit: https://www.youtube.com/c/B%C3%81DMINTONSPAIN

Kristapam Miķelsonam lielisks sniegums FINA Pasaules kausa pirmajā posmā

21.-23.oktobrī Berlīnē norisinājās pirmais FINA Pasaules kausa posms peldēšanā. Sacensībās startēja septiņi Latvijas pārstāvji, tostarp valmierietis Kristaps Miķelsons ar treneri Aivu Miķelsoni. Sportists sacensībās uzrādīja lielisku sniegumu 200m kompleksa peldējumā ierindojoties augstajā 8.vietā.

Lasīt tālāk...

Sportists sacensībās piedalījās trīs disciplīnās – 100m, 200m un 400m kompleksajos peldējumos. Pirmajā sacensību dienā Kristapam izdevās izcīnīt 22. vietu 100 metru kompleksajā peldējumā ar finiša laiku 55,17 sekundes.

Augstvērtīgāko rezultātu sportists uzrādīja otrajā sacensību dienā, kad priekšsacīkstēs 200m kompleksā distanci veica vienā minūtē un 58.30 sekundēs (1:58.30), kas bija sestais labākais rezultāts starp visiem dalībniekiem. Kristaps savu personīgo rekordu uzlaboja teju par trīs sekundēm un viņa uzrādītais laiks ir otrais visu laiku labākais Latvijas sportistu rezultāts šajā distancē. Sacensību finālā 200m kompleksā sportists finišēja astotajā vietā (1:59.09). Jāatzīmē, ka Kristapa priekšsacīkstēs uzrādītais laiks atbilst arī 2022.gada FINA pasaules čempionāta kvalifikācijas B normatīvam.

Kā noslēdzošās sacensības Kristapam bija peldējums 400m kompleksā. Tur sportists finišu sasniedza pēc četrām minūtēm un 15.90 sekundēm (4:15.90). Rezultāts ir otrs visu laiku labākais finiša laiks starp Latvijas sportistiem un salīdzinoši nedaudz atpaliek no nacionālā rekorda, kas ir 4:15.24 (pieder olimpietim Uvim Kalniņam). Tāpat arī šis rezultāts atbilst FINA pasaules čempionāta B normatīvam. Kristapam noslēgumā 10.vieta šajā disciplīnā.

Plašāka informācija Latvijas Peldēšanas federācijas mājaslapā https://swimming.lv/


Foto no personīgā arhīva.

Ar jauniem sacensību rekordiem aizvadīts Latvijas Jauniešu čempionāts peldēšanā

Piektdien, 21.oktobrī, Jūrmalas Sporta skolas 25m peldbaseinā norisinājās 2022.gada Latvijas Jauniešu čempionāts peldēšanā. Čempionātā piedalījās 2008.-2009.gadā dzimušās jaunietes un 2007.-2008.gadā dzimušie jaunieši. Valmieras Sporta skolu čempionātā pārstāvēt devās astoņi peldētāji.

Lasīt tālāk...

Mūsu sportistiem čempionātā izcīnītas četras individuālās medaļas, visas zelta, un viena sudraba medaļa 4x100m kompleksa stafetē.

Divas zelta medaļas individuālajās distancēs izcīnīja valmierietis Alberts Hmeļevskis - 1.vieta 200m brīvajā stilā (1:53.11) un 1.vieta 100m tauriņstila peldējumā (57.63) . Abi sportista sasniegtie rezultāti ir arī jauni personīgie un sacensību rekordi.

Zelta medaļas 200m brasā izdevās izcīnīt Adrianam Kīnam un 200m kompleksā - Raivo Novikam.

2.vieta 4x100m kompleksā mūsu peldētājiem - Raivo Novikam, Adrianam Kīnam, Albertam Hmeļevskim un Mikum Siliņam.

Sacensību rezultāti pieejami: https://live.swimrankings.net/35021/

Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA (A.Hmeļevskis 2022.gada EYOF)

Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskas daiļslidošanas sacensības

Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē no 22.-23.oktobrim norisināsies starptautiskās sacensības daiļslidošanā “Valmieras Kauss 2022”. Sacensībās dalību pieteikuši vairāk kā 170 dalībnieki no trīspadsmit sporta klubiem un organizācijām, tostarp Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas sportisti. Uz ledus individuālās programmas izpildīs daiļslidotāji 27 dažādās meistarības un vecuma grupās zēniem un meitenēm.

Lasīt tālāk...

Dalību sacensībās pieteikuši arī vairāki Latvijas izlašu dalībnieki:

Senior Women grupā startēs Latvijas Junioru izlases dalībniece Sofija Stepčenko (DK Kristal Ice), pašmāju sportiste un Latvijas Junioru izlases dalībniece Lueta Siliņa (Valmieras Sporta skola) sacentīsies Junior Women grupā kopā ar Paulu Nelsoni (DK Kristal Ice) un Karolīnu Kosenoku (Daugavpils Ledus skola). Latvijas Junioru izlases sportists Daniels Vanlubeks (DK Kristal Ice) startēs Advance Novice grupā.

Uz ledus redzēsim arī vairākus Valmieras Sporta skolas audzēkņus startējot gan augstākas meistarības, gan iesācēju grupās.

Sacensību sākums sestdien, 22.oktobrī, plkst. 12:00, svētdien – plkst. 8:30.

Starptautiskās daiļslidošanas sacensības “Valmieras Kauss 2022” organizē Latvijas Slidošanas Asociācija sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Sacensību programma pieejama: https://drive.google.com/file/d/1dkzmpTJkqmxZunlvFWNaWizVI1gmV6Na/view?usp=sharing

Sporta skolas peldētāji novada čempionātā izcīna 25 medaļas

14.-15.oktobrī Valmieras Olimpiskā centra peldbaseinā norisinājās Valmieras novada atklātais čempionāts peldēšanā. Sacensības norisinājās trīs vecuma grupās, sešās disciplīnās – 100m brīvajā stilā, 100m brasa peldējumā, 200m kompleksā, 100m uz muguras, 100m tauriņstilā un 400m brīvā stila peldējumā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk kā 260 dalībnieku no 27 Latvijas sporta klubiem un organizācijām.

Lasīt tālāk...

Sacensībām pieteikti 70 Valmieras Sporta skolas jaunie peldētāji. Desmit peldētājiem čempionātā izdevās izcīnīt arī godalgotās vietas, kopumā 25 medaļas – 5 zelta, 11 sudraba un 9 bronzas. Kuplākais medaļu skaits 2011.gadā dzimušo un jaunāku sportistu vecuma grupā – 11, septiņas medaļas izcīnīja 2009.-2010.gadā dzimušie sportisti un sešas – 2008.gadā dzimušie un vecāki.

Kuplākais medaļu skaits Karlīnai Mežalei un Lienei Evelīnai Skrabei.

Četras medaļas 2001.gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā izcīnīja Karlīna Mežale – 1.vieta 100m brīvais stils, 1.vieta 200m komplekss, 2.vieta 400m brīvais stils, 2.vieta 100m uz muguras.

Četras medaļas grupā “2011.gadā dzimušie un jaunāki” Lienei Evelīnai Skrabei – 2.vieta 200m komplekss; 3.vieta 100m brīvais stils; 3.vieta 400m brīvais stils; 3.vieta 100m uz muguras.

2011.gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā meitenēm divas godalgotās vietas izcīnīja Elizabete Ničipore – 2.vieta 100m brass un 3.vieta 200m komplekss.

Vēl divas medaļas “2011.gadā dzimušie un jaunāki” grupā arī Kalvim Viļumam – 3.vieta 100m uz muguras un 3.vieta 100m brasā.

Reds Rullis čempionātā izcīnīja trīs medaļas 2008.gadā dzimušo un vecāku sportistu grupā - 1.vieta 100m brīvais stils; 1.vieta 100m tauriņstils; 2.vieta 200m komplekss.

Divas medaļas 2008.gadzā dzimušo un vecāku sportistu grupā Valmieras AKSSC peldētājam Kristapam Miķelsonam – 1.vieta 200m komplekss un 2.vieta 100m tauriņstils.

Alekss Bludens 2009.-2010.gadā dzimušo grupā izcīnījis trīs medaļas – 2.vieta 100m brīvais stils; 2.vieta 100m tauriņstils; 3.vieta 200m komplekss.

Arī Katrīna Keita Simsone 2009.-2010.gadā dzimušo grupā izcīnījusi vietas uz goda pjedestāla – 2.vieta 100m brass; 3.vieta 100m brīvais stils.

Pa vienai medaļai čempionātā Albertam Hmeļevskim (2.vieta 400m brīvais stils, 2008.g.dzimušie un vecāki), Gustavam Regnāram Fogelim (2.vieta 100m uz muguras, 2009.-2010.g.dzimušie) un Polīnai Villei (3.vieta 100m brass, 2009.-2010.g.dzimušie).

Foto: Roberts Voskāns, SportaFoto.com

Valmierā norisinājies Latvijas kausa fināla etaps airēšanas slalomā

Valmierā airēšanas trasē “Krāces” notika Latvijas Kausa izcīņas noslēguma etapa sacensības airēšanas slalomā. Tās izvērtās par gada pašām apmeklētākajām un kuplākajām slalomistu sacensībām. Bez pašmāju sportistiem no Latvijas, sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, pāris sportistu arī no Polijas un Ukrainas.

Lasīt tālāk...

Kā vienmēr viskuplākais dalībnieku skaits K-1 laivu klasē vīriešiem. Valmieras trase atkal pēc vairāku gadu pārtraukuma bija lieciniece ļoti spraigām starptautiskām cīņām par uzvaru populārākajā laivu klasē. Lai kā necentās Lietuvas jaunie airētāji no Viļņas un Kauņas, lai kādu tehnisko slīpējumu nedemonstrēja Igaunijas vadošie sportisti, pati spraigākā cīņa izvērtās starp mūsu valsts vadošajiem airētājiem. Ātrāk par citiem ar ļoti aizraujošu startu pirmo vietu izcīnīja valmierietis Mārtiņš Plaudis. Tūlīt aiz viņa ar tikpat efektīvu braucienu mūsu sporta skolas līderis Elvis Fiļipovs. Trešajā vietā Ivo Kurvins, kas sporta gaitas sācis Liepājā, bet patreiz pārstāv Vidzemes sporta asociāciju. Veiksmīgs bija Valmieras Sporta skolas jauno airētāju starts šai laivu klasē. U14 grupā pirmais Namejs Brūns, U16 grupā aiz Mārtiņa Plauža otrais Mārtiņš Šteinbergs, bet absolūtajā jauniešu konkurencē U18Open pirmais Mārtiņš Plaudis, otrais Namejs. Veterāniem V45+ grupā otrā vieta Līgonim Bečeram.

Mums par nožēlu sacensība K1 laivu klasē sievietēm izskatījās kā Lietuvas čempionāts ar dažu Igaunijas un Latvijas meiteņu piedalīšanos. Lietuvas meiteņu trasē bija krietni vairāk kā vietējo. Galvenā cīņa par uzvaru izvērtās starp Viļņas un Liepājas vadošajām sportistēm. Šai divcīņā ar sekundes pārsvaru ātrāka Lietuvas sportiste. No valmierietēm veiksmīgākais starts Dinijai Ozolai, kas izcīnīja 3. vietu U14 grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem savu pārsvaru nodemonstrēja valmierietis no Vidzemes sporta asociācijas Emīls Varslavāns. Līdzīgi kā viņa komandas biedrs Mārtiņš, arī Emīls pirmais gan jauniešu, gan pieaugušo konkurencē.

C2Mix laivu klasē spraiga sāncensība starp divām kaimiņvalstu ekipāžām. Latvijas sportisti Dinija un Krišs Ozoli bijā ātrāki un pavisam nedaudz, bet tomēr pārspēja oponentus no Igaunijas. Ar šīm sacensībām beidzās aktīvā 2022. gada airēšanas sporta sezona Valmieras trasē “Krāces”. Sezona ļoti bagāta - mūsu trasē aizvadītas 10 sacensības.

L. Bečers.

Valmierā, 11.10.2022.

Valmieras Sporta skolas pedagogi saņem apbalvojumus "Balva izglītībā 2022"

Piektdien, 7.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” notika ikgadējais pedagogu godināšnas pasākums “Balva izglītībā 2022”. Pasākumā apbalvojumus saņēma četri Valmieras Sporta skolas pedagogi.

Lasīt tālāk...

Šogad Valmieras novada pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2022” saņēma kopumā 67 laureāti. No Valmieras Sporta skolas pedagogiem apbalvojumu par augstvērtīgiem sportistu sasniegumiem, Latvijas izlašu dalībnieku sagatavošanu un ieguldījumu peldēšanas attīstībā Valmieras novadā saņēma peldēšanas trenere Aiva Miķelsone, par ilggadīgu peldēt apmācības procesa organizēšanu, augstvērtīgiem sportistu sasniegumiem un ieguldījumu peldēšanas attīstībā Valmieras novadā - Inta Andrejānova.

“Balva izglītībā” apbalvojumu saņēma arī Valmieras Sporta skolas futbola treneris, Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” skolotājs Jānis Konopackis, bet Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā saņēma vieglatlētikas trenere un Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotāja Ineta Zviedre.

Orientieristi turpina krāt medaļas Latvijas čempionātos

25.septembrī starp Siguldu un Cēsīm, Braslas upes labajā krastā, norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās pagarinātajā distancē jeb maratonā. Valmieras Sporta skolas augstvērtīgākie audzēkņu sasniegumi - 2 sudraba medaļas (2.vieta - Sandija Rumba (W16); 2.vieta - Sanda Lapiņa (W18)).

2.oktobrī mūsu sportisti piedalījās sacensībās "Siguldas rudens", kas ir Latvijas kausa sezonas noslēdzošais posms. Uz goda pjedestāla otrā pakāpina vietu izcīnīja Zintis Dzvinko - 2.vieta V10!

Foto: Mareks Gaļinovskis

BMX sportisti noslēdz Latvijas kausa 2022 sezonu

Noslēdzošās Latvijas kausa sezonas sacensības no 24. līdz 25.septembrim aizvadīja Valmieras Sporta skolas BMX riteņbraucēji. Smiltenē Latvijas kausa 9.posmā uz goda pjedestāla kāpa vairāki mūsu sportisti.

Lasīt tālāk...

Vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

G6 2.vieta - Ketija Ādamsone

G7-8 2.vieta - Adrija Štromberga

G7-8 3.vieta - Ieva Višņevska

G9-10 1.vieta - Tīna Štefenberga

G9-10 2.vieta - Betija Bernate

G11-12 2.vieta - Anna Pedraudze

G11-12 3.vieta - Katrīna Bergsone

G13-14 1.vieta - Alise Anna Boikova

PRO Open W 2.vieta - Adrija Dārta Siliņa

PRo Open M 3.vieta - Dāvis Jānis Elbrets

Latvjas kausa kopvērtējumā godalgotās vietas ieguvuši Valmieras Sporta skolas audzēkņi:

G13-14 1.vieta - Adelīna Kārkliņa

G13-14 2.vieta - Alise Anna Boikova

PRO Open Women 2.vieta - Adrija Dārta Siliņa

PRO Open Women 3.vieta - Līva Lizete Glāzere

PRO OPEN MEN 1.vieta - Rinalds Jānis Kārkliņš

PRO OPEN MEN 3.vieta - Dāvis Jānis Elbrets

Latvijas kausa BMX 2022 sezonas kopvērtējums pieejams: https://lrf.lv/images/LK_kopve%CC%84rte%CC%84jums_5_labakie_posmi.pdf

Svētdien, 25.septembrī, sportisti piedalījās sacensībās "Grand Final BMX 2022", kur labākos rezultātus trasē uzrādīja:

Gustavs Dambītis - 3.vieta B8

Tīna Štefenberga - 2.vieta B9

Valters Ozols - 2.vieta B10

Kristaps Klāvs Elbrets - 3.vieta B10

Dāvis Jānis Elbrets - 2.vieta Open 15+

Foto: Sanda Balode

Dod citiem secī labo,

Tas nezudīs, tas tikai lielāks augs.

Lai kurp Tu iesi - Tavi soļi ziedēs,

Lai ko Tu teiksi - Tavi vārdi plauks!

(M.Laukmane)

Sirsnīgi svaicam Skolotāju dienā!


Valmieras Sporta skolas kolektīvs

"Cēsu Rudens 2022" Valmieras meitenēm divas medaļas

17.-18.septembrī Cēsu novadā jau 55. reizi norisinājās orientēšanās sacensības "Cēsu Rudens".

Sacensību pirmajā dienā skolas audzēkņi startēja "Cēsu Rudens 2022" individuālajās ieskaitēs, bet otrajā dienā "Cēsu rudens stafetēs".

Uz goda pjedestāla vietas šajā nedēļas nogalē izcīnīja divas audzēknes:

1.vieta W8 grupā - Daina Dzvinko; 3.vieta W16 grupā - Sandija Rumba.

Foto: Zanda Stabiņa

Valmieras Sporta skola atbalsta pedagogu streiku

Valmieras Sporta skolas kolektīvs atbalsta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības organizēto pedagogu streiku, bet, ņemot vērā iestādes darba specifiku, tikai daļa skolas pedagogu piedalās streikā no 19.septembra.

Pamatā mācību-treniņu darbs turpinās.

Informācija par nodarbību norisi streika laikā pie grupu treneriem!

Badmintonistiem medaļas Zelta Volāna Baložu kausa 2.posmā

10. un 11.septembrī Valmieras Sporta skolas badmintonisti piedalījās Zelta Volāna Baložu kauss 2.posma sacensībās. Pirmajā dienā uz starta devās vecāko grupu audzēkņi ar lielāku sacensību pieredzi, bet otrajā sacensību dienā laukumos devās iesācēji.

Lasīt tālāk...

Uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

Arīna Babre - 2.vieta vienspēles un 3.vieta jauktās dubultspēles;

Rihards Žugs/Rūdolfs Andersons - 1.vieta dubultspēles


Svētdien sacensībās piedalījās mūsu jaunākie badmintonisti Zeltā Volāna Baložu kausā #2 iesācējiem. Labākos rezultātus uzrādīja:

Justs Kājiņš 3.vieta U11 vienspēles

Rūta Straumīte 3.vieta U11 vienspēles

Krišjānis Jaunītis - 3.vieta U15 vienspēles

Katrīna Antone 1.vieta U15 vienspēles

Linda Romanovska 2. vieta U15 vienspēles

Mairita Einberga 3.vieta U15 vienspēles

Oskars Einbergs 1.vieta U19 vienspēles

Sofija Puķīte 1.vieta U19 vienspēles

Valmieras kauss U11 mūsu hokejistiem noslēgts ar 3.vietu

Sestdien, 10.septembrī, Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Valmieras kauss U11 komandām. Turnīrā piedalījās 4 komandas - Daugavpils 1, Valmieras HS, Daugavpils 2 un HK Zibeņi.

Lasīt tālāk...

Valmieras U11 komanda spēlē pret Daugavpils pirmo komandu atzina tās pārākumu ar 5:10. Turnīra otrajā spēlē mūsu puiši svinēja uzvaru 6:4 pret HK Zibeņi (šī turnīra uzvarētāji). Trešajā spēlē mūsu komanda pārliecinoši ar 9:0 apspēlēja Daugavpils otro komandu. Diemžēl savstarpējo spēļu vārtu attiecības dēļ pret Daugavpils pirmo komandu un HK Zibeņi, Valmieras komanda neiekļuva turnīra finālā.

Spēlē par 3. vietu vēlreiz tika apspelēta Daugavpils otrā komanda ar rezultātu 11:3.

BMX sportisti Saldū turpina Latvijas kausa sezonu

10.septembrī Latvijas BMX saime pulcējās Saldū, kur norisinājās Latvijas BMX kausa izcīņas 8.posms. Valmieras Sporta skolas audzēkņiem Patrikam Stūrmanim un Dāvim Jānim Elbretam sacensībās izcīnītas arī vietas uz goda pjedestāliem:

B7 2.vieta – Patriks Stūrmanis

Pro Open Men 3.vieta – Dāvis Jānis Elbrets

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Pro Open grupā kāpa Valmieras Sporta skolas absolvents Mikus Dāvids Strazdiņš.

Agate Caune labo Latvijas rekordu 10km skrējienā

Nedēļas nogalē, 10.-11.septembrī Igaunijā norisinājās Tallinas maratons, kurā 10km distancē valmieriete Agate Caune uzrādīja jaunu Latvijas U20 un U23 rekordu.

Sportistes rezultāts 33:16 ir otrs visu laiku labākais rezultāts starp Latvijas skrējējām. Plašāka informācija Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā: https://athletics.lv/lv/article/4577/agates-caunes-rekorda-skrejiens-tallina-papildinats

Jaunie hokejisti piedalās Daugavpils Cup 2022 turnīrā

No 2.-3. septembrim Valmieras Sporta skolas U10 vecuma grupas (2013. gadā dzimušie) komanda (treneris L.Žagariņš) piedalījās starptautiskajā turnīrā "Daugavpils Cup 2022".

Lasīt tālāk...

Turnīrā komanda izcīnīja augsto 2.vietu, kopumā aizvadot 5 spēles. Pēc grupu turnīra mūsu komanda ieņēma 3.vietu, taču sākoties medaļu spēlēm pusfinālā pārliecinoši revanšējās Lietuvas komandai HC Geležis Vilkas ar rezultātu 11:3, savukārt fināla spēlē, nespējot gūt vārtus, atzina HK Zibeņu pārākumu.

Par turnīra labāko uzbrucēju atzina Valmieras hokejistu Krišu Ivanovu. Valmieras komanda bija vienīgā komanda turnīrā ,kurā vismaz ar vienu rezultatīvu metienu atzīmējās katrs hokejists. Lepojamies!

Paldies trenerim un vecākiem par komandas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Komandas treneris L.Žagariņš

Orientieristi jauno mācību gadu iesāk ar medaļām Latvijas čempionātos

Nedēļas nogalē no 3.-4.septembrim Valmieras Sporta skolas orientēšanās nodaļas audzēkņi piedalījās Latvijas orientēšanās čempionātā vidējā distancē un Latvijas orientēšanās čempionātā stafetē.

Lasīt tālāk...

Abās sacensību dienās mūsu sportistiem izdevās izcīnīt medaļas.

Sestdien vidējā distancē pilns medaļu komplekts:

1.vieta W16 grupā – Sandija Rumba

2.vieta W18 grupā – Sanda Lapiņa

3.vieta W14 grupā – Marta Vaļģe

Svētdien, Latvijas orientēšanās čempionātā stafetē uz goda pjedestāla kāpa ZVOC-VBSS-1 komanda:

1.vieta W16 grupā – Gabriela Grase, Marta Vaļģe, Sandija Rumba

Sacensību rezultāti pieejami: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2022090400#r19

Foto: M.Gaļinovskis

Miķelsonam 18.vieta 200m uz muguras un noslēgts 8.FINA Pasaules junioru čempionāts

No 30.augusta līdz 4.septembrim Limā, Peru norisinājās 8. FINA Pasaules junioru čempionāts peldēšanā. Latviju sacensībās pārstāvēja vien divi sportisti, arī valmierietis, Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra peldētājs Kristaps Miķelsons.

Lasīt tālāk...

Kopumā čempionātā Kristaps startēja piecās disciplīnās – 50 brīvajā stilā, 100m un 200m uz muguras, 200m un 400m kompleksa peldējumos. Vistuvāk savam personīgajam rekordam sportistam izdevās pietuvoties 50m brīvā stila peldējumā, kur 82 sportistu konkurencē ierindojās 30.vietā ar rezultātu 24.15 ( PR – 23.99).

Pārējās disciplīnās Kristapa rezultāti:

18.vieta 200m uz muguras – 2:09.61

19.vieta 200m kompleksā – 2:06.31

21.vieta 100m uz muguras – 59.59

25.vieta 400m kompleksā – 4:41.16

Sacensību rezultāti pieejami: https://www.omegatiming.com/2022/8th-fina-world-junior-swimming-championships-live-results

Plašāka informācija par Pasaules Junioru čempionātu oficiālajā mājaslapā: https://www.fina.org/competitions/2378/8th-fina-world-junior-swimming-championships-2022

Valmieras novada pašvaldība pateicas ilggadējam peldēšanas trenerim Vladimiram Širjājevam

31. augustā Jāņa Daliņa stadionā notika tradicionālais Valmieras Sporta skolas jaunā mācību gada ieskaņas pasākums. Šī tikšanās reize Valmieras novada pašvaldībai un Valmieras Sporta skolas kolektīvam bija īpaša, jo trenera gaitas noslēdza un pelnītā atpūtā devās ilggadējais peldēšanas treneris Vladimirs Širjājevs.

Lasīt tālāk...

Godinot trenera ieguldījumu, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pašvaldības vārdā Širjājeva kungam pasniedza “Pateicību” par ilggadīgu, profesionālu darbu jauno peldētāju apmācībā, augstvērtīgu rezultātu sasniegšanā un peldēšanas sporta attīstīšanā un popularizēšanā Valmierā.

42 darba gados, kas aizvadīti Valmieras Sporta skolā, V. Širjājevs vadījis peldēšanas nodaļu, komplektējis un atbildējis par Valmieras peldētāju komandu dalību Latvijas lielākajos sporta pasākumos. Organizējis un uzņēmies galvenā tiesneša pienākumus dažāda līmeņa sacensībās Valmierā. Iemācījis peldēt daudziem simtiem Valmieras un Valmieras apkārtnes bērniem. Peldēšanas sports veidojis visu trenera dzīvi un kādreizējais Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas baseins šos darba gadus ir bijušas viņa otrās mājas.

V. Širjājevs ir sagatavojis starptautiskās klases sporta meistaru, astoņus sporta meistarus un 33 sporta meistarkandidāta normatīviem atbilstošus sportistus. 2011. gada Eiropas junioru čempionātā peldēšanā trenera audzēknis Uvis Kalniņš izcīnīja bronzas godalgu. Tas ir nebijis panākums ne tikai Valmieras Sporta skolas, Valmieras pilsētas, bet arī Latvijas peldēšanas vēsturē. U. Kalniņš pārstāvēja Latvijas izlasi Londonas un Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs.

V. Širjājevs bijis Latvijas Peldēšanas federācijas prezidija loceklis. Saņēmis vairākus Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumus, tajā skaitā 2011. gadā Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākumā saņēmis apbalvojumu “Gada treneris 2011”.


Informāciju sagatavoja:

Elīna Upīte

Valmieras novada pašvaldības

Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas

komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: elina.upite@valmierasnovads.lv

Mob.tālr.: 26115449

Sveicam Zinību dienā, jauno 2022./2023.mācību gadu uzsākot

31.augustā Valmieras Sporta skolas kolektīvs pulcējās Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē , lai pārrunātu aktualitātes svinīgā pedagoģiskās padomes sēdē pirms jaunā 2022./2023. mācību gada.

Lasīt tālāk...

Tikšanās laikā skolas kolektīvu uzrunāja Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī motivējošu lekciju gatavojoties jaunajam darba cēlienam vadīja izglītības centra "Cilvēkam" vadītājs, emocionālā intelekta un konferenču lektors Zuarguss. Par jaunākajām tehnoloģijām rehabilitācijas jomā ortožu materiālos mūsu kolektīvam pastāstīja Pulsaar Active pārstāvis.

Uzsākot jauno 2022./2023.mācību gadu skolā darba gaitas uzsāk trīs jaunie pedagogi – Markuss Žukovskis (hokeja treneris), Andris Robalds (orientēšanās treneris) un Kristens Krīgers (BMX treneris).

Pedagoģiskās padomes sēdē paldies teicām Valmieras Sporta skolas ilggadējam peldēšanas trenerim Vladimiram Širjājevam, kurš pēc aizvadītiem 42 darba gadiem noslēdz trenera darba gaitas skolā. Vladimirs Širjājevs daudzus gadus ir vadījis peldēšanas nodaļu, komplektējis un atbildējis par pilsētas peldētāju komandu dalību Latvijas lielākajos sporta pasākumos. Ir iemācījis peldēt daudziem simtiem Valmieras un Valmieras apkārtnes bērniem. Treneris sagatavojis gan straptautiskās klases sporta meistaru, gan vairākus sporta meistara un sporta meistara kandidāta normatīviem atbilstošus sportistus. Trenera audzēknis Uvis Kalniņš 2011.gada Eiropas junioru čempionātā izcīnīja bronzas godalgu, kā arī pārstāvēja Latvijas izlasi Londonas un Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs.

Vēlam veiksmīgu un panākumiem bagātu jauno mācību gadu!

BMX sportistiem medaļas Latvijas kausa 7.posmā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas BMX saime pulcējās Rīgā, kur 27.augustā norisinājās Latvijas Kausa BMX riteņbraukšanā 7.posms, bet svētdien, 28.augustā, BMX Riga kluba rīkotās sacensības "Riga Cup". Mūsu sportistiem nedēļas nogales ietvaros kopā izcīnītas 25 medaļas.

Lasīt tālāk...

Sestdien Rīgā norisinājās Latvijas kausa BMX riteņbraukšanā 7.posms. Valmieras Sporta skolas audzēkņi sacensībās izcīnīja trīspadsmit medaļas:

2.vieta G6 – Ketija Adamsone

2.vieta G7-8 – Adrija Štromberga

1.vieta G9-10 – Tīna Štefenberga

2.vieta G9-10 – Betija Bernāte

1.vieta B7 – Kristaps Lūsis

2.vieta G11-12 – Elza Kauce

3.vieta G11-12 – Katrīna Bergsone

1.vieta G13-14 – Adelīna Kārkliņa

2.vieta G13-14 – Alise Anna Boikova

3.vieta B11-12 – Patriks Krauklis

2.vieta Pro Open W – Adrija Dārta Siliņa

2.vieta Pro Open M – Rinalds Jānis Kārkliņš

3.vieta Pro Open M – Kārlis Pedraudzis

Svētdien sacensības Rīgā turpinājās ar “Riga Cup” kausa izcīņu. Arī šajās sacensībās mūsu sportistiem vairākas medaļas:

2.vieta G9-10 – Tīna Štefenberga

3.vieta G9-10 – Betija Bernāte

1.vieta B6 – Kristaps Lūsis

3.vieta B7 – Patriks Stūrmanis

1.vieta B8 – Krišs Ivanovs

2.vieta B8 - Jēkabs Ozols

1.vieta G11-12 – Katrīna Bergsone

1.vieta G13+ - Alise Anna Boikova

1.vieta B11 – Bruno Vanags

2.vieta B12 – Patriks Krauklis

2.vieta Pro Open – Mikus Freimanis

3.vieta Pro Open – Dāvis Jānis Elbrets

Kristaps Miķelsons gatavojas startiem FINA Pasaules Junioru čempionātā

No 30.augusta līdz 4.septembrim Limā (Peru) norisināsies FINA Pasaules Junioru Čempionāts peldēšanā 2022, kurā Latviju pārstāv divi sportisti, tostarp valmierietis Kristaps Miķelsons.

Valmieras AKSSC sportistam pirmais starts paredzēts jau 30.augustā 100m uz muguras un kopumā čempionātā dalība pieteikta sešās disciplīnās.

Par Kristapa startiem vairāk iespējams uzzināt: https://www.fina.org/athletes/1219047/kristaps-mikelsons

Čempionāta mājaslapa

Norisināsies uzņemšana Valmieras Sporta skolas peldēšanas nodaļā

24., 25., 26.augustā no plkst. 16:00 - 18:00 Valmieras Peldbaseina ēdā norisināsies jauno audzēkņu uzņemšana Valmieras Sporta skolas peldēšanas nodaļas pirmā gada grupās.

Vairāk informācijas sadaļā "Peldēšana"

Valmierieši piedalās Latvijas izlases mācību-treniņu nometnē

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Peldēšanas federācija, īstenojot augstu sasniegumu attīstības programmu, Valmierā organizēja Latvijas jauniešu un junioru vecuma izlašu mācību-treniņu nometni .

Lasīt tālāk...

Nometnē sportisti pilnveidoja un stiprināja vispārējo fizisko sagatavotību, tika veikta VFS spēju un peldēšanas elementu tehnikas zemūdens analīze un novērtējums, kā arī, piesaistot ārējos ekspertus, jaunieši izglītojās dažādās ar sportisko sagatavotību un treniņu procesu saistītās jomās.

Treniņnometnē aktīvu dalību ņēma arī Valmieras Sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi, Latvijas izlases dalībnieki un kandidāti - Kristaps Miķelsons, Alberts Hmeļevskis un Reds Rullis, kā arī peldēšanas trenere Aiva Miķesone.

Foto: Arvis Ertmanis

Gaujas kausi atraduši īpašniekus

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notika Gaujas kausa izcīņas sacensības airēšanas slalomā. Piedalījās Latvijas un Igaunijas airēšanas slalomisti. Airētāju sezona sasniegusi pilnbriedu. Vadošie sportisti atgriezušies no sezonas svarīgākajām starptautiskajām sacensībām, pašmājās trenējošie sasnieguši savas sportiskās formas virsotnes. Gaujas kausu izcīņas sacensības bija īpaši spraigas, par ko liecināja sasniegto rezultātu līmenis.

Lasīt tālāk...

Sacensībās teicami startēja Valmieras airētāji, kārtējo reizi atgādinot, kur ir Latvijas airēšanas slaloma galvaspilsēta. Kā jau ierasts vissīvākā cīņa un visspraigākā konkurence K-1 laivu klasē vīriešiem. Vecuma grupās U12 un U14 vietu sadalījums praktiski beidzās ar kvalifikācijas sacensībām, jo finālā iekļuva tikai viens sportists no U14 grupas. Finālistu piecpadsmitniekā iekļuva pieaugušie airētāji, tai skaitā daži veterāni un veseli 5 (no tiem 4 Valmieras Sporta skolas audzēkņi) U16 grupas sportisti. Tas, ka sacensību komentētājs (Aivars Kaulakalns) personīgi pazīst visus finālistus, tas, ka viņa enerģija un emocijas sita īpaši augstu vilni, arī tas, ka sportisti bija gatavi riskēt un vēlējās parādīt savas meistarības virsotnes, padarīja finālu šai laivu klasē par gada efektīvāko šovu trasē “Krāces”. Viens no fināla varoņiem noteikti bija Valmieras Sporta skolas audzēknis un valsts jaunatnes izlases līderis Namejs Brūns – vienīgais U14 grupas pārstāvis finālā. Tikai ar grūtībām finālistu sarakstā iekļuvušais jaunietis finālā brauca maksimālajā tempā, nebaidījās riskēt un izvēlējās maksimāli īsas trajektorijas. Lai kā Latvijas un Igaunijas vadošie slalomisti centās uzlabot Nameja rezultātu, tas izdevās tikai viņa komandas biedram Elvim Fiļipovam. Par Gaujas kausa ieguvēju un reizē Valmieras pilsētas atklātā čempionāta uzvarētāju kļuva Elvis. Otrais šai spraigajā, arī nervozajā sacensībā U14 grupas uzvarētājs Namejs. Arī trešajā vietā valmierietis U16 grupas uzvarētājs Bruno Geidāns. Tas negadās pārlieku bieži, ka tik plašās sacensībās viss goda pjedestāls K-1 laivu klasē vīriešiem aizņemts vien ar Valmieras airētājiem. U14 grupā trešo vietu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēknis Rihards Vecelis. U16 grupā otrais Mārtiņš Šteinbergs. Absolūtajā Jauniešu U18 Open grupā uz pjedestāla atkal tikai valmierieši: pirmais Namejs, otrais Bruno, trešais Mārtiņš. Veterāniem V45+ grupā pirmais Ilmārs Podnieks, trešais Līgonis Bečers.

Objektīvi jāatzīst, ka K-1 laivu klasē sievietēm valmierietes goda pjedestālu neapdraudēja, atstājot uzvaras laurus Igaunijas un Liepājas sportistēm. K-1 laivu klasē jaunietēm U14 grupā 3. vietu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkne Dinija Ozola. C-1 laivu klasē vīriešiem ievērojami ātrāks par konkurentiem kanoistu līderis valstī Krišs Ozols. Arī viņš kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, lai saņemtu Gaujas kausu.

L. Bečers.

Valmierā, 11.08.2022.

Alda Kļaviņa piemiņas kausa izcīņa

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notika Alda Kļaviņa pieminas sacensības airēšanas slalomā. Par tradīciju kļuvušas sacensības, kas ik gadu pulcē Baltijas valstu airētājus, lai atcerētos un godinātu pirms 23 gadiem traģiski bojā gājušo, panākumiem bagātāko Valmieras un mūsu valsts airēšanas slalomistu.

Lasīt tālāk...

Sacensībās piedalījās airēšanas slalomisti no Latvijas un Igaunijas. Lieliskus rezultātus uzrādīja mūsu pilsētas airētāji.

K-1 laivu klasē jaunietēm 3. vietu izcīnīja Dinija Ozola, kuru pārspēja vien Latvijas meiteņu ranga tabulas līdere no Liepājas un Igaunijas jauniešu čempione no Tallinas. Puišiem šai laivu klasē U14 grupā pārliecinoši pirmais Namejs Brūns. U16 grupā pirmais Laurits Egeland Valtenbergs, bet otrais Mārtiņš Šteinbergs. Absolūtajā jauniešu konkurencē U18 Open aiz liepājnieka Dāvja Ziemeļa, otrais Laurits, bet trešais Mārtiņš.

Veterāniem V35 + grupā pirmajā vietā bijušais valmierietis Aivars Kaulakalns, bet trešajā Māris Bečers. Pašu pieredzējušāko vīru konkurencē V45+ grupā otrais Ilmārs Podnieks, bet trešais Līgonis Bečers.

Visu laivu klases sportistu kopējā konkurencē intriga visaugstākā, jo tika izcīnīti prestižie ceļojošie Alda Kļaviņa piemiņas sacensību kausi. K-1 laivu klases finālā ātrāko braucienu demonstrēja un šo kausu izcīnīja Aivars Kaulakalns. Tikai nedaudz viņam zaudēja un otro vietu ieguva Valmieras Sporta skolas līderis Elvis Fiļipovs. C-1 laivu klases finālā galvenā cīņa starp rīdzinieku Matīsu Mežalu un mūsu Krišu Ozolu. Krišs precīzi un ātri veica fināla braucienu, uzrādīja laivu klases ātrāko rezultātu un pirmo reizi izcīnīja Alda Kļavina piemiņas kausu. Pēc finiša, emocionāla satraukuma brīdī viņš atzinās, ka viņam jau vairākus gadus ir Latvijas čempiona, Latvijas Kausu ieguvēja, Baltijas čempiona tituli, bet Piemiņas sacensību kausu ilgojies iegūt jau sen. Kolēģi un konkurenti tur pat upmalā sveica Aivaru un Krišu ar panākumiem.

L. Bečers.

Valmierā, 2022.g. 8. augustā.

Caune Pasaules U20 čempionātu noslēdz ar 4.vietu 5000m skrējienā

Sestdien Kolumbijas Kali pilsētā tika aizvadīta XIX pasaules junioru čempionāta pēdējā, sestā sacensību diena. Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune ar rezultātu 15:43,56 finišēja 12,39 sek. aiz bronzas medaļas laureātes, toties par 33,98 sek. laboja pērn sasniegto personisko rekordu.

Plašāka informācija: https://athletics.lv/lv/article/4557/pasaules-u20-cempionata-sesta-diena

Pedraudzim uzvara Ziemeļvalstu čempionātā BMX

Nedēļas nogalē Valmieras Sporta skolas BMX nodaļas pārstāvji no BMX kluba “Tālava” piedalījās Ziemeļvalstu čempionātā Somijas pilsētā Tuusula.

Sacensībās startēja Kristaps Klāvs Elbrets (B10 grupā), Dāvis Jānis Elbrets un Kārlis Pedraudzis (abi Junioru grupā), kā arī Elites grupā startēja bijušais Valmieras AKSSC sportists Mikus Dāvids Strazdiņš.

Sacensībās labāko sniegumu uzrādīja Kārlis Pedraudzis, kurš Junioru grupā svinēja uzvaru. Pārējiem mūsu sportistiem attiecīgi 5.vietas savās grupās.

Mikus Dāvids Strazdiņš sacensību kopvērtējumā elites grupā ierindojās 5.vietā, tomēr Ziemeļvalstu čempionātā sportistam vieta uz goda pjedestāla 2.pakāpiena.

Sacensību rezultāti pieejami: https://sportslists.eu/results/past?pk=667

Aizvadīts Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā

No 25.-26.jūlijam Jāņa Daliņa stadionā norisinājās Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. Pirmo reizi paralēli čempionātam tika organizētas sacensības Valmieras daudzcīņa 2022. Sacensībās piedalījās vairāk kā 130 dalībnieku, tostarp viena no vadošajām Latvijas daudzcīņniecēm Laura Ikauniece, šķēpmetēji Anete Kociņa, Jānis Svens Grīva un Zigismunds Sirmais, kārtslēcējs Valters Keišs.

Lasīt tālāk...

Valmieras novada atklātajā čempionātā uzvaras svinēja:

100m – Patrīcija Grosberga 12,15 (priekšskrējienos 12,14) un Rinalds Valts Zariņš 10,75

200m – Patrīcija Grosberga 25,70 un Mikus Pētersons 22,13

400m – Amina Askarova 59,01 un Ernests Namnieks 49,96

800m – Maria Caballero 2:19,00 un Ņikita Bogdanovs 1:53,43

1500m – Maria Caballero 4:44,02 un Roberts Līdaks 4:07,93

110m/b – Kārlis Sondors 15,33

Tāllēkšanā – Irina Nerubalshchuk 6,11 un Ralfs Tomsons 5,66

Augstlēkšanā – Dagmāra Midzene 1,73 un Valters Jansons 1,90

Kārtslēkšanā – Ērika Līna Rivseniece 2,90 un Valters Keišs 5,15

Lodes grūšanā – Luīze Barkāne 13,32 un Ralfs Eduards Gauja 15,70

Diska mešanā – Anna Jolkina 29,71 un Aleksandrs Volkovs 47,32

Šķēpa mešanā – Anete Kociņa 50,02 un Jānis Svens Grīva 70,88

Jāatzīmē, ka augstvērtīgākos rezultātus sacensībās uzrādīja kārtslēcējs Valters Keišs (5,15 – 1034p.) un ukrainiete Irina Nerubalshchuk tāllēkšanā (6,11 – 1023p.). Paragvajas sportiste Maria Caballero uzvaras svinēja divās disciplīnās – 800m (2:19,00 – 847p.) un 1500m (4:44,02 – 878p.).

Valmieras daudzcīņas sacensībās par uzvarētājiem kļuva:

Desmitcīņā - U16 grupā Kārlis Jēkabs Kalsbergs 5840p., U18 grupā Miks Jānis Opolais 5422p., U20 grupā Andis Briška 5785p.

Septiņcīņā – U16 grupā Adriana Reitmane 4370p., U18 grupā Alise Behmane 3252p., sievietēm Laura Ikauniece 6065p.

Foto no sacensībām pieejami: https://www.facebook.com/valmieras.sportaskola

Miķelsons cīnās Eiropas junioru čempionāta pusfinālā

No 5.-10.jūlijam Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē norisinājās LEN Eiropas junioru čempionāts peldēšanā, kurā starp pieciem Latvijas pārstāvjiem startēja divi Valmieras sporta skolas peldētāji - Kristaps Miķelsons un Reds Rullis. Latvijas delegāciju sacensībās vadīja skolas trenere Aiva Miķelsone. Abiem sportistiem čempionātā bija intensīvs sacensību grafiks, viņi startēja četrās individuālajās distancēs un trīs vīriešu stafešu peldējumos.

Lasīt tālāk...

Kristaps uz starta izgāja 100m un 200m brīvā stila, 200m un 400m kompleksa distancēs. Reds šajās sacensībās debitēja ar startiem 50m, 100m, 200m tauriņstilā un 100m brīvā stila distancē.

Starp Latvijas sportistiem augstvērtīgāko sniegumu izdevās uzrādīt Kristapam Miķelsonam 200m kompleksā, kur ar jaunu personīgo rekordu priekšsacīkstēs viņš iekļuva pusfinālā. Pusfinālā Kristapam izdevās uzlabot savu rekordu vēl par 0,4 sekundēm. Tāpat sportists savus personīgos rekordus laboja arī 100m un 200m brīvajā stilā. Savukārt Redam veiksmīgs starts, uzrādot savus personīgos rekordus, izdevās 100m brīvajā stilā un 100m tauriņstilā.

Pēc veiksmīgiem startiem Eiropas junioru čempionātā sportisti turpina gatavošanos nozīmīgām sacensībām. Kristaps Miķelsons no 30.augusta līdz 4.septembrim piedalīsies FINA Pasaules junioru čempionātā Limā (Peru). Vēl nozīmīgiem startiem gatavojās Valmieras Sporta skolas audzēknis Alberts Hmeļevskis, kurš jau nākamajā nedēļā, no 24.-30.jūlijam piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā Banska Bistricia (Slovākija).

Miķelsons izcīna 3.vietu Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā

Vasaras saulgriežos, 21.jūnijā, Valmieras Sporta skolas peldētāji piedalījās Latvijas kausa izcīņas peldēšanā 2022 fināla sacensībās. Ķīpsalas peldbaseinā tika noskaidroti un apbalvoti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji jauniešu un junioru vecuma grupās.

Lasīt tālāk...

Sacensībās godalgotās vietas izcīnīja valmierieši Kristaps Miķelsons – 1.vieta 50m brīvais stils un 1.vieta 50m tauriņstils, kā arī Reds Rullis – 2.vieta 50m uz muguras. Arī pēdējā posma sacensību kopvērtējumā Kristapam 1.vieta divu distanču summā.

Latvijas kausa izcīņas sezonas kopvērtējumā vienīgais valmierietis, kurš kāpa uz goda pjedestāla bija junioru ieskaitē trešo vietu izcīnījušais Valmieras AKSSC sportists Kristaps Miķelsons.

Vairāk informācijas par Latvijas kausa kopvērtējuma rezultātiem: https://swimming.lv/nosleguma-pasakuma-apbalvoti-latvijas-kausa-uzvaretaji/

Foto no Latvijas Peldēšanas federācijas

2021./2022.mācību gadā Valmieras Sporta skolu absolvē 84 audzēkņi

20.jūnijā Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē pulcējās Valmieras Sporta skolas 2021./2022.mācību gada absolventi, treneri un skolas vadība.

Šogad Izglītības un zinātnes ministrijas apliecību par profesionālās ievirzes izglītības apguvi kopumā saņēma 84 skolas absolventi, 16 no tiem 30V813001 programmā un 68 audzēkņi 20V813001 programmā.

Lasīt tālāk...

2021./2022.mācību gadā mācības Valmieras Sporta skolā noslēdza 30V813001 programmas absolventi:

BMX riteņbraukšanā – Edvards Emīls Liberts (treneris Miks Puķītis) un Rihards Jānis Liepiņš (treneris Olafs Lakučs).

Badmintonā – Gustavs Ankravs un Dana Bortkēviča (treneris Andis Bērziņš).

Florbolā – Nauris Antonovs, Dāvis Krasts, Roberts Ploriņš, Otto Emīls Stukāns, Aksels Upīte (treneris Aigars Belasovs).

Futbolā – Artūrs Bērziņš un Daniels Lērme (treneris Gatis Ērglis).

Orientēšanās sportā – Jēkabs Ločmelis, Liene Mālniece, Alvis Miglavs, Anna Emīlija Suta (trenere Līga Valdmane).

Vieglatlētikā – Dita Apsīte (trenere Baiba Kaufmane).

20V813001 programmā skolu absolvēja 68 audzēkņi programmās – badmintons, florbols, futbols, orientēšanās sports, peldēšana un vieglatlētika.


Valmieriešiem savi Latvijas čempioni 5000m skrējienā un augstlēkšanā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 25.-26.jūnijam, pēc četrpadsmit gadu pārtraukuma Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, atzgriezās Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

Lasīt tālāk...

Latvijas čempiona titulu izcīnīja divi Valmieras Sporta skolas pārstāvji - Agate Caune 5000m skrējienā un Valters Jansons augstlēkšanā.

Kopumā mūsu sportistiem septiņas medaļas un izcīnītas vietas uz goda pjedestāja:

Agate Caune – 1.vieta 5000m

Marta Marksa – 3.vieta 100m/b

Agate Lāce – 3.vieta augstlēkšana

Hanna Gabriela Ziemiņa – 3.vieta šķēpa mešana

Valters Jansons – 1.vieta augstlēkšana

Valmieras SS – 2.vieta 4x100m (K.Ķepīte, P.Lužinska, P.A.Veide, K.Siksaliete)

Valmiera – 3.vieta jauktā 4x400m stafete (D.Siksalietis, D.Supe, R.Linde, A.Šalājeva)

Plašāka informācija: https://athletics.lv/lv/news

Foto: Guntis Bērziņš

Krīgeram 3.vieta Eiropas kausa 12.posmā

25.-26.jūnijā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” norisinājās Eiropas kausa izcīņas sacensību 11. un 12.posms. Pašmāju sacensības aizvadīja Valmieras AKSSC un Sporta skolas sportisti.

Lasīt tālāk...

Augstvērtīgākos rezultātus mūsu sportisti uzrādīja otrajā sacensību dienā - Kristenam Krīgeram izcīnīta 3.vieta elites grupā, U23 grupā 2.vietu izcīnīja Rinalds Jānis Kārkliņš un junioru grupās Mārtiņam Zadrakam 1.vieta, bet Līvai Lizetei Glāzerei 2.vieta.

Kopumā abās sacensību dienās mūsu sportistiem uz goda pjedestāla izdevās kāpt sešas reizes, 11.posmā:

Līva Lizete Glāzere - 2.vieta WJ

Kārlis Pedraudzis - 2.vieta MJ

UEC Eiropas kausa 12.posmā:

Kristens Krīgers - 3.vieta ME

Rinalds Jānis Kārkliņš - 2.vieta MU23

Mārtiņš Zadraks - 1.vieta MJ

Līva Lizete Glāzere - 2.vieta MJ

Plašāka informācija un sacensību rezultāti pieejami Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā: https://lrf.lv/bmx/bmx-aktualitates

Airētāji sacenšas par Ziemeļvalstu kausu

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notika Nordic Cup kausa izcīņas Latvijas etapu sacensības airēšanas slalomā. Nordic Cup apvieno Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas airēšanas slaloma meistarus.

Lasīt tālāk...

Jau izsenis Valmieras airētāji svarīgas sacensības vēlas sagaidīt ar ūdens līmeni, kas būtu augstāks par vasaras ierasto, jo pie paaugstināta ūdens līmeņa straume kļūst ātrāka, bet šķēršļu izbraukšana sarežģītāka, kas sacensībām piešķir azartu un dinamiku. Itin bieži vasarā mēs šo paaugstināto ūdens līmeni nesagaidām, bet šoreiz Gauja sagādāja citu pārsteigumu – ūdens līmenis upē uzcēlās par daudz. Krāču akmeņi nogrima zem milzīgā ūdens apjoma un slalomistiem tik atraktīvās atstraumes pazuda. ES valstu airēšanas slaloma kanālos, ja ūdens līmenis paceļas par daudz, sacensības nākas atlikt, bet Valmieras trasei “Krāces” ir tādas iespējas, ka pat pie pārlieku augstiem līmeņiem organizatori vēl spēj iekārtot distanci. Arī uz Nordic Cup sacensībām Valmieras airēšanas klubs “Straume” kopā ar Valmieras Sporta skolas audzēkņiem krietni pastrādāja un pārlieku pārplūdušajā Gaujā tika iekārtotas sacensību distances gan Kausa izcīņas 1.-am, gan 2. etapam.

Jau pirmajā sacensību dienā Valmieras airētāji viesiem parādīja, ka ar Gaujas straumi tie prot tikt galā ekselenti. K-1 laivu klasē jauniešiem U14 grupā pirmais Namejs Brūns, U16 grupā šai pat klasē pirmais Bruno Geidāns, otrais Renārs Frejs. Absolūtajā jauniešu konkurencē U18 Open pirmais Namejs, otrais Bruno, trešais Renārs. K-1 laivu klases absolūtajā (ar pieaugušajiem) konkurencē pirmais Elvis Fiļipovs, otrais Māris Bečers. Māris Bečers pirmais veterānu V35+ grupā, bet pašu pieredzējušāko airētāju V45+ grupā pirmais Ilmārs Podnieks, otrais Līgonis Bečers.

C-1 laivu klasē absolūtajā vērtējumā pirmais Krišs Ozols.

Arī otrajā sacensību dienā jeb Nordic Cup 2. posma sacensībās valmieriešu pārsvars bija acīm redzams. K-1 laivu klasē jauniešiem U14 grupā savu pirmo vietu nevienam neatdeva Namejs Brūns, arī otrais viņa komandas biedrs no Valmieras Sporta skolas Jānis Lapsa, U16 grupā šai pat klasē pirmais līdzīgi kā pirmajā posmā Bruno Geidāns, arī otrais viņa komandas biedrs Toms Cīrulis. Absolūtajā jauniešu konkurencē (U18 Open) pirmais Bruno, otrais Namejs, trešais Toms. Absolūtajā vērtējumā pirmais tikko no starptautisku sacensību turnejas atgriezušais Valmieras un valsts izlases līderis Ritvars Celmiņš, otrais Valmieras skolas ilggadīgs airētājs, tagad rīdzinieks Aivars Kaulakalns, bet trešais mūsu Sporta skolas līderis Elvis Fiļipovs. Veterāniem V35+ grupā pirmais Aivars Kaulkalns, bet trešais Agris Stanne. V45+ grupā konkurence ļoti sīva un vietu sadalei vajadzīgs foto finišs. Tajā dažu centimetru pārsvars Ilmāram Podniekam, otrais Līgonis Bečers. C-1 laivu klasē U-16 grupā pirmais Matīss Sils. Viņam arī uzvara jauniešu konkurencē (U18 Open) šajā laivu klasē. Absolūtajā konkurencē šajā laivu klasē pirmais Krišs Ozols, otrais Matīss Sils.

Nordic Cup 2. posmā skatītāji tika pie saldā ēdiena jeb airētāju komandu (stafetes) braucieniem. Kad visi sacensību dalībnieki (to bija ap 60) devās trasē sadalījušies komandās pa 3 dalībniekiem. Šajā iespaidīgajā un skatāmajā sacensību daļā īpaši parādījās Valmieras airētāju prasmes. 3×K-1 laivu klasē pirmo vietu izcīnīja Valmieras 2. komanda: Namejs Brūns, Renārs Frejs, Toms Cīrulis, otrajā vietā Valmieras 3. komanda: Agris Stanne, Līgonis Bečers, Ilmārs Podnieks, trešajā vietā Valmieras 1. komanda (pēc klātesošo specialistu atzinuma šī komanda jau pirms starta tika atzīta par galveno pretendentu uzvarai): Elvis Fiļipovs, Māris Bečers, Bruno Geidāns.

Nordic Cup pirmo divu posmu sacensības – jeb Latvijas etapi ir aizvadītas, sportistiem vēl priekšā sacensības Igaunijā un Zviedrijā.

Valmierā, 21.06.2022.

L. Bečers.

Valmieras spēles atgriežas Jāņa Daliņa stadionā

3.jūlijā tradicionālās jauniešu vieglatlētikas sacensības “Valmieras Spēles 2022” atgriezīsies Valmierā, pirmo reizi norisinoties atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā.

Lasīt tālāk...

Valmieras Spēlēs 2022 aicināti piedalīties U18 (2006.-2005.g.dzimušie jaunieši un jaunietes) un U20 (2004.-2003.gad;a dzimušie juniori un juniores) vecuma grupu sportisti. U16 vecuma grupas sportisti var startēt pie U18 grupas.

Sacensību programmā iekļautas disciplīnas:

100m, 200m, 1500m, 100m/b, 110 m/b, kārtslēkšana, tāllēkšana, augstlēkšana, lodes grūšana, diska mešana, šķēpa mešana, 4x100 m jauktās stafetes.

Pieteikšanās sacensībām norisinās LVS mājaslapā www.athletics.lv līdz 2022.gada 2.jūlija plkst. 12:00. Tie sportisti vai organizācijas, kuriem/-ām nav piekļuves datu LVS statistikas sistēmai, aicinām sūtīt pieteikumus sacensību galvenajai sekretārei uz e-pastu sacensibas@valmiera.edu.lv ar norādi ‘’Valmieras spēles 2022’’.

Sacensību sākums 3.jūlijā plkst.12:00

Sacensību norises vieta: Jāņa Daliņa stadions, J. Daliņa ielā 2, Valmiera.

Sacensību nolikums pieejams: https://athletics.lv/lv/event/38428/valmieras-speles-2022-u18-u20

Ikviens interesents aicināt atbalstīt sportistus klātienē, skatītājiem sacensībās ieeja bez maksas.

Sacensības organizē Valmieras Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Valmieras Sporta skolu.

Aicinām topošos vidusskolēnus pievienoties Sporta klasei Valmierā

Kopš pagājušā mācību gada topošajiem vidusskolēniem Valmierā tiek piedāvāta iespēja efektīvi apvienot mācības un sportu. Valmieras 2.vidusskola (V2V) sadarbojoties ar Valmieras Sporta skolu (VSS) piedāvā apvienot mācības V2V programmā “Sports un veselība” (sporta speciālists) un kādā no Valmieras Sporta skolas īstenotajām profesionālās ievirzes sporta izglītības programmām – badmintonā, BMX, florbolā, futbolā, hokejā, orientēšanās sportā, peldēšanā vai vieglatlētikā.

Lasīt tālāk...

Specializētais kurss “Sports un veselība” ir paredzēts skolēniem, kuri ieguvuši pamatizglītību un vēlas saistīt savu dzīvi ar sporta jomu. Šis kurss ir lieliski piemērots skolēniem, kuri jau profesionāli nodarbojas ar sportu, kā arī tiem, kuri vēlas padziļināti apgūt sporta jomas specifiku un pamatzināšanas, kas nepieciešamas šīs jomas pārstāvjiem.

Programmā “Sports un veselība” iekļauti tādi mācību priekšmeti, kas sagatavo vidusskolēnus studijām sporta un veselības jomā – fizioterapijā un rehabilitācijā, pedagoģijā, uztura zinātnē, ārstniecības nozarē u.c. Programmas saturā iekļauti specializētie kursi, kas sniedz zināšanas anatomijā un fizioloģijā, treniņu–sporta teorijā, psiholoģijā, pakalpojumu un sporta mārketingā, nodarbību un pasākumu organizēšanā u.c.

Paralēli mācībām audzēkņi apgūst profesionālās ievirzes izglītības sporta programmu atbilstošajā sporta veidā VSS. Ikdienā mācību process ir organizēts tā, lai skolēni varētu piedalīties rīta treniņos, sacensībās vai doties uz kādu no treniņu nometnēm, apvienojot to ar pilnvērtīgu iesaisti mācību procesā. Absolvējot vidusskolu audzēknis iegūst vispārējās vidējās izglītības atestātu un profesionālās ievirzes diplomu attiecīgajā sporta veidā.

Sporta klases projekts Valmierā tika uzsākts 2021./2022. mācību gadā, kad mācības 10.klasē programmā “Sports un veselība” uzsāka 15 audzēkņi. Aicinām jaunos vidusskolēnus pieteikties mācībām arī 2022./2023.mācību gada 10.klasē.

Plašāka informācija par uzņemšanu Valmieras 2.vidusskolā: https://v2v.edu.lv/ un Valmieras Sporta skolā sadaļā "Uzņemšana"

Valmieras vieglatlēti izcīna medaļas Ogrē

Šo nedēļu Valmieras Sporta skolas vieglatlēti iesāka ar sacensībām Ogrē,13.jūnijā piedaloties Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās U18 un U20 vecuma grupām.

U18 grupā uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

Ričards Peders – 1.vieta 200m (U18)

Agate Lāce – 1.vieta augstlēkšana (U18)

Anna Jolkina – 3.vieta diska mešana (U18)

U20 grupā uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

Krista Ķepīte – 3.vieta 100m/b (U20)

Marks kalniņš – 3.vieta lodes grūšana (U20)

Siksalietei sudrabs Latvijas čempionātā daudzcīņās

Nedēļas nogalē, 11.-12.jūnijā, Jāņa Daliņa stadionā pulcējās Latvijas daudzcīņnieki. Par čempiona titulu sportisti sacentās piecās vecuma grupās - U14, U16, U18, U20 un pieaugušo konkurencē.

Lasīt tālāk...

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena pieaugušo konkurencē sacensību noslēgumā kāpa Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Kristīne Siksaliete

Sacensībās startēja arī virkne Valmieras Sporta skolas jauno vieglatlētu, sportistu rezultātus iespējams skatīt: https://athletics.lv/lv/event/38382/competitions#all-results

Foto: Guntis Bērziņš

Orientieristi aizvada sacensības Gaiziņkalnā

11.-12.jūnijā Madonas novadā, Gaiziņkalna apkārtnē, pulcējās Latvijas orientēšanās sportisti, lai cīnītos Latvijas orientēšanās čempionātā naktī un par godalgotajām vietām "Mežmalu kausā". Latvijas orientēšanās čempionātā naktī uz goda pjedestāla kāpa Valmieras Sporta skolas audzēkne Madara Ilze Grebūna, kura W16 grupā izcīnīja 3.vietu.

Svētdien “Mežmalu kauss” sacensībās uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

Daina Dzvinko – 1.vieta W8

Ance Rumba – 3.vieta W8

Madara Ilze Grebūna – 3.vieta W16

Dāvis Saliņš – 3.vieta M10

Latvijas kausa noslēdzošajā posmā Valmieras Sporta skolas peldētājiem astoņas medaļas

10.-11.jūnijā Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās noslēdzošais Latvijas kausa posms “Madwave Challange. Latvijas tūres III posms - Fināls”. Sacensībās piedalījās vairāk kā 750 sportistu no Baltijas valstīm un Ukrainas. Dalībnieku vidū arī vairāk kā 20 Valmieras Sporta skolas audzēkņu.

Lasīt tālāk...

Mūsu audzēkņiem godalgotās vietas izdevās izcīnīt 2006.-2007.gadā dzimušo sportistu grupā un 2005.gadā dzimušo un vecāku sportistu konkurencē:

1.vieta 200m brīvais stils – Alberts Hmeļevskis (06.-07.g.dzim.)

1.vieta 100m tauriņstils – Reds Rullis (05.g.dzim un vec.)

1.vieta 200m komplekss – Kristaps Miķelsons (05.g.dzim un vec.)

2.vieta 100m brīvais stils – Alberts Hmeļevskis (06.-07.g.dzim.)

3.vieta 200m brīvais stils – Reds Rullis (05.g.dzim un vec.)

3.vieta 50m brass – Kristaps Miķelsons (05.g.dzim un vec.)

3.vieta 50m tauriņstils – Reds Rullis (05.g.dzim un vec.)

3.vieta 100m brass – Amēlija Nikola Vīksna (06.-07.g.dzim.)

Sacensību rezultāti pieejami: https://live.swimrankings.net/33242/

Foto ilustratīvs, autors Roberts Voskāns

Valmieras sportisti startē Gulbenes novada atklātajā čempionātā

Trešdien, 8.jūnijā, Valmieras Sporta skolas vieglatlēti devās uz Gulbeni, kur piedalījās Gulbenes novada atklātajā čempionātā. Valmiera tika pārstāvēta visās sacensībās startējošajās vecuma grupās – U14, U16, U18 un pieaugušo konkurencē.

Lasīt tālāk...

Mūsu audzēkņiem kopumā sacensībās izdevās izcīnīt divdesmit divas medaļas:

Paula Lužinska – 1.vieta 100m (U18)

Anna Jolkina – 1.vieta lodes grūšana (U18)

Aivita Cipruse – 1.vieta diska mešana (U16)

Krista Ķepīte – 2.vieta 100m (P)

Kristena Deine – 2.vieta trīssoļlēkšana (U18)

Karlīna Ansviesule – 2.vieta šķēpa mešana (U18)

Sanija Ramona Ābeltiņa – 2.vieta 2000m (U16)

Dita Apsīte – 3.vieta 100m (P)

Monta Zariņa – 3.vieta lodes grūšana (U18)

Karīna Ņikuļina – 3.vieta 400m (U16)

Elīza Zaķe – 3.vieta šķēpa mešana (U16)

Enija Avotiņa – 3.vieta 300m (U14)

Ralfs Tomsons – 1.vieta 100m (U18); 2.vieta tāllēkšana (U18)

Dāvis Bergs – 1.vieta 300m (U14); 1.vieta 1000m (U14); 3.vieta tāllēkšana (U14); 3.vieta 80m (U14)

Marks Kalniņš – 2.vieta lodes grūšana (P); 2.vieta diska mešana (P)

Kristaps Skalītis – 2.vieta 300m (U14)

Roberts Geide – 3.vieta tāllēkšana (U18)

Sacensību rezultāti pieejami: https://athletics.lv/lv/event/38674/competitions#all-results

Futbolistiem bronza Hansa Cup 2022 turnīrā

No 3.-5.jūnijam Vīlandē norisinājās "Viljandi Hansa Cup 2022" futbola turnīrs, kurā piedalījās Valmieras Sporta skolas un Valmiera FC jaunie futbolisti.

Cīņā ar komandām no Gruzijas, Lietuvas un Igaunijas mūsu jaunieši izcīnīja godpilno 3.vietu! Apsveicam!

Foto no Viljandi JK Tulevik

Valmieras Sporta skolas un BMX klubs "Tālava" audzēkņiem atzīstami rezultāti Eiropas kausa posmos

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 4.-5.jūnijā, Kampen (Nīderlande) norisinājās Eiropas kausa 9. un 10.posma sacensības BMX riteņbraukšanā. Uz sacensībām devās BMX klubs "Tālava" un Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Valmiera tika pārstāvēta gan jaunākajās meiteņu un zēnu grupās, gan junioru un elites grupās.

Lasīt tālāk...

Junioru grupā šogad startē Kārlis Pedraudzis, kurš šajā sezonā veiksmīgi aizvadījis vairākas sacensības un jau kāpis uz goda pjedestāla Eiropas kausa sacensībās. Arī Kampen trasē sportistam ļoti labs rezultāts 10.posma sacensībās, kur finālā izcīnīta 6.vieta.

Jaunākajās vecuma grupās Valmieras Sporta skolas audzēkņi vairākkārt izcīnīja vietas uz goda pjedestāliem. Anna Pedaudze abās sacensību dienās ierindojās 2.vietā G11-12 grupā, B8 grupā divas bronzas izcīnīja Jēkabs Ozols. Labu sniegumu finālbraucienos uzrādīja arī Ieva Višņevska (5.vieta 9.posmā un 5.vieta arī 10.posmā), Valters Ozols (5.vieta 9.posmā), Bruno Vanags (5.vieta 9.posmā un 6.vieta 10.posmā). Finālbraucienos startēja arī Betija Bernāte (G10 – 7.vieta 10.posmā) , Elza Kauce (G11-12 – 7.vieta 9.posmā) un Roberts Kaucis (B10 – 7.vieta 10.posmā).

Atzīstamu rezultātu sacensībās uzrādīja arī Valmieras Sporta skolas absolvents un bijušais AKSSC sportists Mikus Dāvids Strazdiņš, kurš startē Elites grupā. Sportists pirmajā sacensību dienā iekļuva sacensību pusfinālā, savā braucienā ieņemot 5.vietu.

Nākamie Eiropas kausa posmi norisināsies 25.-26.jūnijā Valmierā, Valmieras Olimpiskais centrs Māra Štromberga BMX trase.

Foto autors Nico van Dartel

Albertam Hmeļevskim trīs zelta medaļas Rēzeknes pilsētas atklātajā čempionātā

Nedēļas nogalē, 4.-5.jūnijā, norisinājās Rēzeknes pilsētas 2022.gada atklātais čempionāts un Latvijas kausa XI posms peldēšanā. Atšķirībā no citiem Latvijas kausa posmiem, Rēzeknē sacensības norisinājās zem klajas debess, āra peldbaseinā.

Lasīt tālāk...

Pirms sacensībām mūsu sportisti Kristaps Miķelsons un Alberts Hmeļevskis turpat piedalījās arī Latvijas izlases pamatsastāva šīs sezonas noslēdzošajā mini‐nometnē. Sacensībās visiem trīs mūsu startējošajiem audzēkņiem izdevās uzrādīt labus rezultātus un izcīnīt medaļas:


Alberts Hmeļevskis – 1.vieta 50m brīvais stils; 1.vieta 100m brīvais stils; 1.vieta 50m tauriņstils

Reds Rullis – 2.vieta 50m brīvais stils; 2.vieta 100m tauriņstils; 2.vieta 100m komplekss

Kristaps Miķelsons – 2.vieta 100m brīvais stils

Sacensību rezultāti pieejami: https://live.swimrankings.net/33869/

Foto ilustratīvs, autors: Roberts Voskāns

Peders uzrāda sezonas labāko rezultātu Latvijā 110m barjerskrējienā

Piektdien, 3.jūnijā, Cēsu Pilsētas stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības “Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā”. Mūsu vieglatlētiem sacensībās vairākas medaļas, U18 vecuma grupā arī uzrādīts sezonas labākais rezultāts 110m barjerskrējienā – Ričards Peders 14,08.

Lasīt tālāk...

Godalgotās vietas Cēsīs izcīnīja skolas audzēkņi:


Krista Ķepīte – 2.vieta 100m/b (U20)

Daniela Supe – 2.vieta 400m/b (U20)

Keita Giptere – 3.vieta 200m/b (U14)

Ričards Peders – 1.vieta 110m/b (U18)

Valters Stalīdzāns – 1.vieta 80m/b (U14); 1.vieta 200m/b (U14)

Dāvis Bergs – 2.vieta 200m/b (U14)

Kristaps Skalītis – 3.vieta 80m/b (U14); 3.vieta 200m/b (U14)

Sacensību rezultāti pieejami: https://athletics.lv/lv/event/38463/competitions#all-results

Foto ilustratīvs, autors Guntis Bērziņš

Valmieras Sporta skolas U16 vecuma grupas florbolistiem bronzas medaļas Latvijas Jaunatnes čempionātā

Valmieras Sporta skolas/FBK Valmiera U16 vecuma grupas komanda 5.jūnijā izcīnīja bronzas medaļas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta 2021./2022.gada sezonā! Cīņā par 3.vietu komanda Ulbrokas sporta kompleksā ar 7:4 pārspēja FK "Ogres Vilki"! Apsveicam!

Foto no Latvijas Florbola savienības. Vairāk foto https://www.floorball.lv/lv/2021/jaunumi/foto-arhivs/id/6486/quot-valmiera-bss-quot-latvijas-jaunatnes-cempionata-bronzas-medalniece#g

BMX sportisti gatavojas Eiropas čempionātam

Valmieras Sporta skolas un BMX klubs "Tālava" audzēkņi uzsākuši sagatavošanās posmu pirms Eiropas čempionāta BMX, kurš no 9.-10.jūlijam norisināsies Beļģijā, Dessel.

Lasīt tālāk...

16 audzēkņu un 2 treneru sastāvā mūsu sportisti devušies uz Beļģiju, lai aizvadītu treniņus Eiropas čempionāta trasē un šajā nedēļas nogalē piedalītos arī UEC Eiropas kausa 9.-10.posmā, kuri norisināsies Kampenā, Nīderlandē.

Mūsu audzēkņiem dalība Eiropas kausa posmos paredzēta kā kontrolsacensības pirms sezonas galvenajiem startiem!

Šonedēļ Eiropas kausa posmos varēsim sekot rezultātiem mūsu audzēkņiem: Ievai Višņevskai, Betijai Bernatei, Anna Pedraudzei, Elzai Kaucei, Alisei Annai Boikovai, Jēkabam Ozolam, Kristapam Klāvam Elbretam, Valteram Ozolam, Robertam Kaucim, Tomam Višņevskim, Bruno Vanagam, Edvardam Augustam Andžejevskim, Dāvim Jānim Elbretam, Kārlim Pedraudzim.

Marksai sudrabs 57. Gustav Sule piemiņas sacensībās

1.jūnijā Tamme stadionā Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās 57. Gustav Sule piemiņas sacensības vieglatlētikā.

100m barjerskrējienā piedalījās Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra vieglatlēte Marta Marksa. Sportiste sacensībās izcīnīja 2.vietu (rezultāts 13,92). Sacensību rezultāti pieejami: https://www.ekjl.ee/.../2022/06/tul_G.Sule202206101.pdf

Foto: Diana Jesin

Orientieristiem medaļas "Mazajā balvā"

28.-29.maijā Launkalnē norisinājās orientēšanās sacensības "Mazā balva". Vairāk kā trīsdesmit sportistu sastāvā uz sacensībām devās arī mūsu skolas jaunie sportisti.


Sacensību kopvērtējumā vietas uz goda pjedestāla izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēkņi:

Dāvids Saliņš - 3.vieta M10; Jēkabs Ločmelis - 1.vieta M20; Daina Dzvinko - 1.vieta W8; Marta Vaļģe - 2.vieta W14; Sanda Lapiņa - 3.vieta W18 un Anna Emīlija Suta - 3.vieta W20.

Sacensību kopvērtējums pieejams: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2022052900#k

Foto no WOC 2018 Latvia flickr.com lapas.

Airēšanas slaloms: Uzvaras arī Mēmelē

Bauskā notika Latvijas Kausa izcīņas 3. posma sacensības airēšanas slalomā. Līdzīgi kā Latvijas Kausa izcīņas 1. un 2. posma sacensībās arī Bauskā teicami startēja Valmieras Sporta skolas audzēkņi.

Lasīt tālāk...

Jau trešo gadu Baldones airēšanas kluba treneris Egons Grāvītis centīgi organizē būvdarbus, lai Mēmeles upē blakus Bauskas senajai pilij iekārtotu airēšanas slaloma trasi. Sportisti, ierodoties trasē, vispirms novērtē, kādi jauni darbi tur paveikti. Šoreiz mūs pirmoreiz sagaidīja stalti izveidota trases elementu atbalsta stabu rinda upes labajā krastā, kas kopā ar jau agrāk izveidotajiem kreisā krasta atbalsta stabiem pavēra iespēju trasē izvietot no krasta regulējamus vārtus. Bauskas Mēmeles trase kļuvusi par otro airēšanas slaloma areālu Latvijā (aiz Valmieras), kur darbojas vārtu regulēšanas sistēma.

Līdzīgi kā Latvijas Kausa izcīņas 1. un 2. posma sacensībās arī Bauskā teicami startēja Valmieras Sporta skolas audzēkņi. K-1 laivu klasē vīriešiem U14 grupā kārtējā uzvara mūsu Namejam Brūnam. U-16 grupā ātrākais Bruno Geidāns, bet trešajā vietā Renārs Frejs. Absolūtajā jauniešu konkurencē U18 Open pirmo vietu izcīna Bruno Geidāns. Meitenēm šai pašā laivu klasē otro vietu U-14 grupā izcīnīja Dinija Ozola. Sacensību ātrākais brauciens K-1 laivu klases absolūtajā Open grupā mūsu skolas sportistam Elvim Fiļipovam. C-1 laivu klasē vīriešiem šai pašā Open grupā pirmais Valmieras airēšanas kluba vadītājs Krišs Ozols. Elvis ar Krišu kļuvuši par Latvijas kausa izcīņas pārliecinošiem līderiem savās laivu klasēs. Veiksmīgs starts arī mūsu sporta skolas trenerim Līgonim Bečeram ar izcīnīto trešo vietu veterānu V35+ grupā.

Latvijas kausa izcīņas divi nākamie etapi paredzēti gludā ūdenī bez straumes Rīgas un Ozolnieku klubu mācību bāzēs, bet 18. un 19.jūnijā Valmieras trasē organizēsim Nord Cup (Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas airētāju kausa izcīņa) Latvijas posmu sacensības.

Valmiera, 29.05.2022.

L. Bečers.

Valmierieši startē LFF U14 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīrā

No 19.-21.maijam Staicelē tikās U14 vecuma grupas sportisti.

Vidzemes izlasē startēja vairāki Valmieras Sporta skolas audzēkņi un jaunatnes čempionātā startējošās komandas “Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS” spēlētāji – Jānis Patriks Veide, Patriks Viktors Bērziņš, Markuss Eduards Blaubergs, Haralds Kalniņš, Igors Kūlītis un Rojs Bušs.

Vidzemes izlase turnīru noslēdza 3.vietā. Vairāk informācijas, foto: https://lff.lv/zinas/14036/kurzemniekiem-pirma-vieta-lff-fa-u-14-izlasu-turnira/

Valmieras novada kausu BMX izcīna Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere

Svētdien, 22. maijā BMX kluba “Tālava” velotrasē, kas atrodas Valmieras novadā, atpūtas parkā “Avoti” , notika Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kur uzvaras laurus plūca valmierieši - Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere.

Lasīt tālāk...

Pēc drēgnās un lietainās sestdienas sacensību dienas (Latvijas BMX kausa 2.posma), BMX riteņbraukšanai daudz pievilcīgākos laikapstākļos svētdien, 22.maijā turpinājās nedēļas nogales otrās dienas sacensības - Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kurā piedalījās 454 BMX braucēji no Baltijas valstīm un Somijas, kas sacentās 21 vecuma grupā.

Prestižākajā Open Elite vīru finālbraucienā uzvarējā Edvards Glāzers no Valmieras (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otro vietu izcīnīja Edvards Emīls Liberts no “Mārupes BMX kluba”, trešajā vietā – Somijas pārstāvis Antti Laakkonen. Spēcīgākajā sieviešu grupā G16+ Valmieras novada kausu izcīnīja Līva Lizete Glāzere (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otrajā vietā - Anni Annama no Igaunijas, bet trešā - Paula Zavinska no Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi”. Valmieras novada BMX kausus uzvarētājiem pasniedza Valmieras novada pašvaldības vadītājs Jānis Baiks.

Paralēli individuālajām cīņām notika “22. Valdeko kausa” izcīņa BMX klubu komandām. Divpadsmit BMX klubu konkurencē uzvaru izcīnīja mājinieku komanda – BMX klubs “Tālava” (124 punkti). Otrajā vietā Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” komanda (117 punkti), bet trešie - “BMX Rīga” sporta kluba komanda (88 punkti).

Sacensības organizēja BMX sporta klubs “Tālava”. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Bistro-kafe “Valdeko”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Būvmateriālu veikals BŪVE, laikraksts “Tava izvēle”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, enerģētikas uzņēmums ADVEN, SCO CENTRS projektēšanas birojs, zemnieku saimniecība “Zemturi”, atpūtas parks “AVOTI” un reklāmas ražotne “PRINTO”.

Sacensību rezultāti:

· Latvijas BMX kauss 2.posms

· Valmieras novada BMX kauss

Nākamās nacionālā mēroga sacensības - Latvijas BMX kausa 3. posms notiks 4.jūnijā Madonā.


Informāciju sagatavoja:

Kristaps Matisons

BMX sporta klubs “Tālava”

www.facebook.com/bmxtalava

Turpinās LVS/Sportland kausa sezona vieglatlētikā

21.maijā Ogrē norisinājās LVS/Sportland kauss 4.posms U18 un U20 vecuma grupu sportistiem.

Uz goda pjedestāla šoreiz vietas izcīnīja Valmieras sporta skolas vieglatlētes:

Paula Lužinska – 3.vieta 200m (U18)

Daniela Supe – 3.vieta 800m (U20)

Foto: Guntis Bērziņš

Latvijas kausa 2.posmā BMX riteņbraukšanā skolas audzēkņiem 18 medaļas

Nedēļas nogalē BMX klubs “Tālava” atpūtas parka “Avoti” BMX trasē uzņēma Latvijas kausa 2.posma un Valmieras novada kausa izcīņas sacensības. Latvijas kausa otrajā posmā mūsu audzēkņiem izcīnītas 18 medaļas.

Lasīt tālāk...

G6 grupā – 1.vieta Ketija Adamsone; 2.vieta Maija Vītola

G7-8 grupā – 2.vieta Ieva Višņevska

G9-10 grupā – 1.vieta Betija Bernate; 3.vieta Lauma Bērziņa

G11-12 grupā – 1.vieta Elza Kauce; 2.vieta Katrīna Bergsone

G13-14 – 1.vieta Adelīna Kārkliņa; 2.vieta Alise Anna Boikova

G15+ grupā – 3.vieta Zane Andersone

Pro Open Women grupā – 1.vieta Līva Lizete Glāzere

B7 grupā – 3.vieta Kristaps Lūsis

B8 grupā – 1.vieta Jēkabs Ozols

B10 grupā – 2.vieta Roberts Kaucis; 3.vieta Valters Ozols

Pro Open Men grupā – 1.vieta Mārtiņš Emīls Treimanis; 2.vieta Rinalds Jānis Kārkliņš; 3.vieta Mārtiņš Zadraks

Valmieras novada BMX kausa titulus izcīnīja:

Elza Kauce – 1.vieta G11-12

Alise Anna Boikova – 1.vieta G13-15

Līva Lizete Glāzere – 1.vieta G16+

Henrijs Ernests Puķītis – 1.vieta B8

Anna Pedraudze – 1.vieta B10

Edvards Glāzers – 1.vieta Open Elite

Foto ilustratīvs, autors Mārtiņš Tūters

Orientieristiem medaļas Ozona čempionātā

Nedēļas nogalē, no 21.-22.maijam, Tukuma novadā norisinājās orientēšanās sacensības “Ozona čempionāts”. Pirmās dienas sacensībās individuālajās distancēs skolas audzēknēm izcīnītas trīs medaļas, stafetēs mūsu audzēkņiem divas medaļas.

Lasīt tālāk...

Individuālās medaļas Ozona čempionāta pirmās dienas sacensībās izcīnīja:

Daina Dzvinko – 1.vieta W8

Krista Stūre – 2.vieta W18

Marta Vaļģe – 3.vieta W14

Svētdien sportisti cīnījās par godalgām stafetē. S18 grupā ZVOC-Valmieras Sporta skola komanda izcīnīja 1.vietu (M.I.Grebūna, K.Stūre, N.Biruma) un V12 grupā 3.vieta ZVOC-Valmieras Sporta skolas puišiem (Z.Dzvinko, A.Moruzs, J.Millers).

Foto no https://www.flickr.com/photos/140305775@N02/?fbclid=IwAR0tv2LtbUwP7yjAso2S-k3CKOVp7lTQCjgIOWSF52pvMHS5Oc9vdmQTk9k

Valmierā norisināsies Latvijas BMX kausa 2.posms un Valmieras novada kausa izcīņa BMX

Šajā nedēļas nogalē - 21. un 22. maijā BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras norisināsies vērienīgas BMX sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 21. maijā notiks Latvijas BMX kausa otrais posms, savukārt svētdien, 22. maijā notiks cīņas par Valmieras novada BMX kausu un Valdeko BMX klubu komandu kausu.

Lasīt tālāk...

Sestdien, 21. maijā, pl. 11.00 “Avotos” tiks dots starts Latvijas BMX kausa otrajam posmam, kur vairāk kā 400 dalībieku vidū piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti, tostarp Valmieras Sporta skolas un AKSSC audzēkņi un ārvalstu viesi no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Svētdien, 22.maijā, pl. 10.30 BMX velosportisti cīnīsies par Valmieras novada kausu BMX un Valdeko klubu komandu kausu. Arī šajās sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi. Gan sestdien, gan svētdien spēcīgāko vīru starti notiks no deviņus metrus augstās, Olimpiskajam standartam atbilstošās, starta estakādes.

Sacensības organizē BMX sporta klubs “Tālava". Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Bistro-kafe “Valdeko”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Būvmateriālu veikals BŪVE, laikraksts “Tava izvēle”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, enerģētikas uzņēmums ADVEN, SCO CENTRS projektēšanas birojs, zemnieku saimniecība “Zemturi”, Atpūtas parks “AVOTI”, enerģijas dzēriens “Red Bull” un reklāmas ražotne “PRINTO”.

Ieeja visos pasākumos bez maksas!


Informāciju sagatavoja:

Kristaps Matisons

BMX sporta klubs “Tālava”

www.facebook.com/bmxtalava

Foto: Alise Šoka

Valmieras Sporta skolas futbolisti piedalās reģionālo izlašu turnīrā

No 12. līdz 14. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" notika LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma sportistu (2007. dz.g.) reģionālo izlašu turnīrs.

Lasīt tālāk...

Vidzemes reģiona izlasi pārstāvēja virkne Valmieras Sporta skolas un Valmiera FC audzēkņi - Rodžers Krasts, Marks Everts Tumens, Ralfs Šakalis, Rinalds Krists Freilihs, Ernests Kalniņš, Daniils Cepeļevs un Kristians Rusmanis.

Turnīra simboliskā izlasē, par parādīto sniegumu laukumā, iekļuva mūsu audzēknis Rodžers Krasts,kurš iekļauts arī Latvijas U16 izlases sastāvā, lai no 22.-28.05. dotos uz treniņnometni Azerbaidžānā, kur aizvadīs divas pārbaudes spēles ar šīs valsts vienaudžiem!

Vairāk info: https://lff.lv/zinas/14018/rigas-izlase-uzvar-lff-futbola-akademijas-u-15-turnira/?fbclid=IwAR0GVPnQU9qzVMHgc3-2PdkSCRZSC66lUbIIO7ZNyb7irN3A4iScvimlbdw


Foto no lff.lv

Straujā ūdenī uzvar meistari

Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notika Latvijas Kausa 1. un 2. posmu sacensības airēšanas slalomā. Piedalījās sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Teicams starts padevās Valmieras Sporta skolas audzēkņiem.

Lasīt tālāk...

Gaujā ūdens līmenis vēl pietiekami pavasarīgs un tādēļ straume trasē “Krāces” bija gana strauja un atraktīva. Šādos apstākļos, neapšaubāmi priekšrocības paveras sportistiem, kas trenējušies straujos ūdeņos, kam bagātāka pieredze viļņotā, sarežģītā upē. Savukārt sportisti, kas trenējas nelabiekārtotās, uz gluda ūdens iekārtotās trasēs, nokļūstot sarežģītā, straujā un viļņainā ūdenī, nereti zaudē straujūdens trašu speciālistiem. Valmieriešiem, kas trenējas Baltijas labiekārtotākajā trasē, Latvijas Kausa pirmo posmu sacensības pavēra iespēju nodemonstrēt savu māku un meistarību.

Mūsu Sporta skolas audzēkņi startēja K-1 laivu klasē. Grupā U-14 pārliecinoši pirmais Namejs Brūns, bet otro vietu izcīnīja Jānis Lapsa. Namejs uzvarēja ne tikai šai grupā, bet kļuva par pašu ātrāko jaunieti visu grupu ieskaitē. U-16 grupā pirmais Bruno Geidāns, otrais Jānis Riža, bet trešais Mārtiņš Šteinbergs. Jauniešu Open grupā jeb kopējā konkurencē arī viss godalgotais trijnieks Valmieras Sporta skolas audzēkņiem: pirmais Namejs, otrais Bruno, trešais - Jānis Riža. Distances pašu ātrāko rezultātu uzrādīja mūsu Sporta skolas audzēknis Elvis Fiļipovs, kas jau kvalifikācijas braucienā uzrādīja laiku, kādu nespēja sasniegt neviens no finālistiem. Pašam Elvim finālā vairs neizdevās tik izcils brauciens un nācās samierināties ar 3. vietu absolūtajā kopvērtējumā. Finālbraucienos uzvaru izcīnīja bijušais mūsu komandas dalībnieks, tagad biznesmenis un Latvijas Kanoe asociācijas valdes loceklis Aivars Kaulakalns. Teicams sniegums arī Valmieras airētāju treneriem: Sporta kluba vadītājs Krišs Ozols pirmais C-1 klasē vīriešiem, bet treneris Līgonis Bečers pirmais K-1 laivu klasē veterāniem (V45+).

Jau nākamajā dienā mūsu trasē notika Latvijas Kausa izcīņas 2. posma sacensības. Ūdens līmenis Gaujā stabili kritās un mūsu viesi otrajā sacensību dienā pie zemāka ūdens līmeņa un attiecīgi lēnāka straumes ātruma jau izskatījās ievērojami drošāki un agresīvāki. Tas tomēr netraucēja mūsu Sporta skolas audzēkņiem aizstāvēt līderu pozīcijas. Līdzīgi kā dienu iepriekš U14 grupā K-1 laivu klasē pirmais Namejs Brūns, otrais Jānis Lapsa. U-16 grupā šai pat klasē uzvarēja Bruno Geidāns, bet trešajā vietā Renārs Frejs. Absolūtajā jauniešu konkurencē U-18 open pirmais Bruno, otrais Namejs. Uzvaru K-1 laivu klasē absolūtajā vērtējumā izcīnīja Elvis Fiļipovs, kurš revanšējās par konkurentu uzdrīkstēšanos apstrīdēt viņa pozīciju sacensību pirmajā dienā. Kausa izcīņas 2. posmā Elvis bija ātrākais gan kvalifikācijas, gan fināla braucienos. Viņa fināla brauciens izvērtās par efektīvu saldo ēdienu sacensību skatītājiem, jo laivas slīdējums bija patiesi efektīvs – straujš, precīzs un konkurentiem neatkārtojams. C-1 laivu klasē vīriešiem ātrākais līdzīgi kā iepriekšējā dienā Krišs Ozols. Arī viņš nevienam no konkurentiem nedeva iespējas apstrīdēt savu spēcīgo un efektīvo laivas slīdējumu, un uzvarēja pārliecinoši. K-1 laivu klasē veterāniem (V45+) ātrākais Līgonis Bečers.

Latvijas Kausa izcīņas sacensības turpināsies ar posmiem citās Latvijas pilsētās līdz oktobrī atgriezīsies Valmierā uz savu noslēguma etpu.

L. Bečers.

Valmierā, 10.05.2022.

Treimanim 5.vieta UEC Eiropas kausa 7.posmā

14. un 15.maijā Valmieras AKSSC un Sporta skolas audzēkņi piedalījās UEC Eiropas kausa BMX 7. un 8.posma sacensībās. Augstvērtīgākais rezultāts sacensībās Valmieras AKSSC sportistam Emīlam Mārtiņam Treimanim Junioru grupā.

Lasīt tālāk...

Sestdien Vācijas pilsētas Štutgartes trasē norisinājās septītais posms, kurā Valmieras AKSSC sportists Emīls Mārtiņš Treimanis Junioru grupā iekļuva finālsacensībās un izcīnīja augsto 5.vietu.

Sestdien U23 grupas sacensībās pusfinālā iekļuva Rinalds Jānis Kārkliņš, bet Elites grupā Kristens Krīgers nepārvarēja astotdaļfinālu (abi Valmieras AKSSC sportisti).

Starp jauniešu grupu sportistiem ātrākā no Valmieras meitenēm bija Adelīna Kārkliņa, kura G13/14 grupā izcīnīja 4.vietu. Arī 8.posma sacensībās svētdien no mūsu sportistiem veiksmīgākais sniegums Adelīnai – 9.vieta.

Eiropas kausa sezona turpināsies 4.-5.jūnijā Nīderlandē.

Vairāk informācijas par sacensībām: https://lrf.lv/bmx/bmx-aktualitates

Foto no UEC - Union Européenne de Cyclisme

Valmierā sportisti izcīna medaļas Latvijas čempionātā stafetēs

Sestdien, 14.maijā, Jāņa Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāts stafetēs U16, U18 un U20 vecuma grupu sportistiem.

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas stafešu komandām medaļas vairākās disciplīnās:


1.vieta 4x100m – P.Lužinska, P.A.veide, M.Kļavniece, A.Lāce (U18 grupa)

2.vieta 4x100m – R.Tomsons, R.Peders, E.Hemmelis, D.Šimaņecs (U18 grupa)

2.vieta 4x100m – K.Ķepīte, D.Apsīte, D.Supe, E.K.Kiršblūma (U20 grupa)

2.vieta 4x400m – N.L.Žingele, A.Pētersone, E.Bāliņš, J.E.Paiders (U16 grupa)

2.vieta jauktā 1200+400+800+1600m stafete – D.Zariņš, D.Bāliņš, S.R.Ābeltiņa, K.Ņikuļina (U16 grupa)

2.vieta jauktā 1200+400+800+1600m stafete – D.Šimaņecs, M.Kļavniece, E.Eglīte, R.Tomsons (U18 grupa)

3.vieta 4x100m – S.R.Ābeltiņa, M.Fjodorova, A.Cipruse, N.L.Žingele (U16 grupa)

Apsveicam! Sacensību rezultāti pieejami: https://athletics.lv/lv/event/38373/competitions#all-results

Foto: Guntis Bērziņš

Tiešsaistes lekcijas Valmieras Sporta skolas audzēkņiem un vecākiem

No 2022.gada 19.maija līdz 3.jūnijam Valmieras Sporta skolas audzēkņiem un vecākiem tiešsaistes platformā Zoom norisināsies lekcijas "Koncentrēšanās un fokuss – trenēšana un pielietošana".

Lasīt tālāk...

Lekcijas norisināsies:

  • Pēc iepriekš sastādīta grafika, darba dienās (otrdiena-piektdiena);

  • Vakaros no plkst.18:15 – 19:15.

  • Pieejas saiti tiešsaistes lekcijām iespējams saņemt pie audzēkņa trenera vai E-klasē.

Lekcijas Valmieras Sporta skolas audzēkņiem un vecākiem tiek organizētas sadarbībā ar Valmieras Olimpiskais centrs Sporta Veselības centrs , tās vadīs SVC speciālists Guntis Jansons.

Lekciju grafiks pieejams: ŠEIT

Uz tikšanos lekcijās!

Foto autors: Andrea Piacquadio.

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem deviņas medaļas Latvijas čempionātā badmintonā

Nedēļas nogalē no 7.-8.maijam Valmierā norisinājās noslēdzošais šī gada Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem. Maijā tika sadalītas medaļas U11, U15 un U19 vecuma grupās.

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem čempionātā medaļas izdevās izcīnīt:

U11 vienspēles meitenēm - 3. vieta Rūta Straumīte

U15 vienspēles zēniem - 2. vieta Artūrs Bratčikovs

U15 dubultspēles zēniem - 3. vieta Artūrs Bratčikovs/Kristers Zviedris

U15 jauktās dubultspēles - 2. vieta Artūrs Bratčikovs /Anete Priedniece (Siguldas BK/SSS)

U19 vienspēles zēniem - 3. vieta Rihards Žugs

U19 vienspēles meitenēm - 2. vieta Arīna Babre

U19 dubultspēles zēniem - 3. vieta Rolands Bratčikovs/Rihards Žugs

U19 dubultspēles meitenēm - 2. vieta Arīna Babre/Dārta Alise Demitere

U19 jauktās dubultspēles - 3. vieta Arīna Babre/Rolands Bratčikovs

U9 hokejistiem 3.vieta "Valmiera Cup 2022 turnīrā"

No 7. līdz 8. maijam Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā, norisinājās starptautisks hokeja turnīrs U9 vecumā grupas sportistiem “Valmiera Cup 2022”. Turnīrā sekmīgi startēja Valmieras Sporta skolas jaunie hokejisti izcīnot 3. vietu.

Turnīrā piedalījās 6 komandas, kopvērtējumā - 1.vieta HS Riga 13, 2. vieta Tallinnas Vipers, 3. vieta Valmieras SS, 4. vieta HK Prizma 14, 5. vieta HK Klaipēda un 6. vieta Daugavpils LSS.

Foto: Edgars Vaivads

Rinalds Jānis Kārkliņš uzvar Latvijas BMX kausa sezonas 1.posmā

Nedēļas nogalē ar pirmā posma sacensībām startējusi 2022. gada Latvijas BMX kausa sezona. Sacensībās pulcējās rekordliels dalībnieku skaits, tostarp Valmieras Sporta skolas un AKSSC sportisti.

Lasīt tālāk...

Pro Open grupā dominēja Valmieras AKSSC riteņbraucēji, pirmo uzvaru šī gada Latvijas kausa sacensībās izcīnīja pērnā gada Latvijas čempions Rinalds Jānis Kārkliņš.

Otro vietu izcīnīja vēl viens Valmieras AKSSC pārstāvis Mārtiņš Zadraks, bet trešajā vietā BMX klubs "Tālava" un Valmieras Sporta skolas audzēknis Kārlis Pedraudzis.

Pro Open grupā sievietēm trešo vietu izcīnīja Adrija Dārta Siliņa (BMX klubs "Tālava" / Valmieras Sporta skola).

Arī jaunāko vecuma grupu sacensībās mūsu skolas audzēkņiem vairākas godalgas, pirmās vietas izcīnīja:

Ketija Adamsone - 1.vieta G6

Adrija Štromberga - 1.vieta G7-8

Betija Bernate - 1.vieta G9-10

Adelīna Kārkliņa - 1.vieta G13-14

Jēkabs Ozols - 1.vieta B8

Sacensību rezultāti pieejami: https://lrf.lv/images/ilovepdf_merged_24.pdf

Foto: Sanda Balode

Jaunā vasaras sacensību sezona vieglatlētikā atklāta Jāņa Daliņa stadionā

7.maijā Jāņa Daliņa stadionā tika atklāta jaunā vasaras sacensību sezona vieglatlētikā. Pirmās godalgas izcīnīja arī Valmieras Spoirta skolas audzēkņi.

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem sacensībās izdevās izcīnīt septiņas medaļas:

Marta Marksa - 1.vieta 100m/b (P)

Kristīne Siksaliete - 1.vieta tāllēkšana (P); 2.vieta 100m/b (P)

Elija Eglīte - 2.vieta 100m/b (U18)

Alise Šalājeva - 3.vieta 400m (P)

Dāvis Bāliņš - 2.vieta kārtslēkšana (U16)

Everts Hemmelis - 3.vieta 100m (P)

Vairāk informācijas par sacensībās uzrādītajiem rezultātiem LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/article/4398/jauno-vasaras-sezonu-atklajam-valmiera?fbclid=IwAR0eOeFnd8Ofd9FGA7Mq70x1SeR1h4dRIMfMtPe7jt1nkXzWtc1XqND8S7M

Foto autors Arvis Ertmanis


Kristapam Miķelsonam četras zelta godalgas Latvijas Junioru čempionātā

Nedēļas nogalē, 30.04.-01.maijā, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās IV Latvijas jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā. Valmieras Sporta skolas audzēkņiem čempionātā izdevās izcīnīt astoņas medaļas. Kuplākais medaļu skaits Kristapam Miķelsonam – četras zelta godalgas.

Lasīt tālāk...

Pārliecinošs sniegums sacensībās peldētājam Kristapam Miķelsonam, kurš četrās disciplīnās izcīnīja Latvijas Junioru čempiona titulus un trijās no tām uzrādīja jaunus sacensību rekordus – 50m brīvais stils (1.v. – 23.99), 100m brīvais stils (1.v. – 52.63 jauns sacensību rekords), 200m komplekss (1.v. – 2:07.33 jauns sacensību rekords) un 400m komplekss (1.v. – 4:40.45 jauns sacensību rekords). Kristapam sacensībās izcīnīta arī sudraba medaļa kopā ar Valmieras Sporta skolas komandu 4x100m brīvā stila stafetē (2.v. – 3:42.12 A.Hmeļevskis, E.A.Skrabis, D.D.Liepiņš, K.Miķelsons).

Pa vienai medaļai individuālajās disciplīnās čempionātā izcīnīja Emīls Andrejs Skrabis (2.v. 800m brīvais stils – 9:43.81), Alberts Hmeļevskis (3.vieta 400m brīvais stils – 4:36.06) un Dāvids Daniels Liepiņš (3.v. 800m brīvais stils – 9:44.96).

Sacensību rezultāti pieejami: https://live.swimrankings.net/32973/

Foto: LPF

Kārlis Pedraudzis izcīna 3.vietu Eiropas kausa posmā

No 16.-18.aprīlim Zolderas BMX centrā Beļģijā norisinājās UEC Eiropas kausa 3. un 4.posma sacensības. Plaša Valmieras sportistu pārstāvniecība sacensībās bija gan jauniešu, gan junioru grupās.

Lasīt tālāk...

Augstvērtīgākais rezultāts Valmieras Sporta skolas audzēknim un BMX klubs "Tālava" sportistam Kārlim Pedraudzim, kurš 4.posma sacensībās izcīnīja 3.vietu Men Junior grupas sacensībās.

Valmieras Sporta skolas un AKSSC sportistu rezultāti Zolderā:

UEC Eiropas kausa 3.posms:

Men Elite – Kristens Krīgers 17.vieta

Men Junior grupā:

Kārlis Pedraudzis 21.vieta

Mārtiņš Zadraks 27.vieta

Mārtiņš Emīls Treimanis 29.vieta

Noa Laake 81.vieta

Dāvis Jānis Elbrets 91.vieta

Men U23 grupā:

Rinalds Jānis Kārkliņš 16.vieta

Edvards Glāzers 28.vieta

Edvards Emīls Liberts 60.vieta

No jaunāko grupu sportistiem augstākie rezultāti Ievai Višņevskai (6.vieta G7/8 grupā) un Tīnai Štefenbergai (7.vieta G10 grupā).

UEC Eiropas kausa 4.posms:

Men Elite – Kristens Krīgers 36.vieta

Men Junior grupā:

Kārlis Pedraudzis 3.vieta

Mārtiņš Emīls Treimanis 15.vieta

Mārtiņš Zadraks 44.vieta

Noa Laake 48.vieta

Dāvis Jānis Elbrets 60.vieta

Men U23 grupā:

Rinalds Jānis Kārkliņš 37.vieta

Edvards Glāzers 57.vieta

Edvards Emīls Liberts 82.vieta

Jaunāko grupu sportistu cīņā augstākās vietas Adelīnai Kārkliņai (8.vieta G13/14 grupā) un B7/8 grupā Ieva Višņevska (5.vieta), Tīnai Štefenbergai 3.vieta G10 grupā, Annai Pedraudzei 6.vieta G11/12 grupā.

Nākamās Eiropas kausa sacensības norisināsies Ravelsā (Beļģija) no 30.aprīļa līdz 1.maijam.

Foto no UEC - Union Européenne de Cyclisme


Lai saulainas, priekpilnas un ģimeniskas Lieldienas!


Lieldienu sacensībās sveic labākos peldētājus

Pēc divu gadu pārtraukuma Valmieras peldbaseinā norisinājās Valmieras Sporta skolas Lieldienu sacensības peldēšanā.

Lasīt tālāk...

13.aprīlī peldbaseinā pulcējās Valmieras Sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi, lai sacenstos četrās vecuma grupās brīvā stila, uz muguras, brasa un tauriņstila distancēs.

Sacensību rezultāti pieejami: https://www.swimrankings.net/.../32977/220413_Ls_Results.pdf

Pirms sacensību startiem peldētāji sveica sportistus, kuri pēdējo sezonu laikā izpildījuši sporta klašu normatīvus vai kļuvuši par sporta meistara kandidātiem.

Valmieras Sporta skolas Lieldienu sacensībās izsniegtās sporta klases nozīmītes:

Sporta Meistara kandidāti:

Rainers Saulītis Cīrulis

Toms Uldis Ozoliņš

Emīls Andrejs Skrabis

Dāvids Daniels Liepiņš

Valters Rutkovskis

Alberts Hmeļevskis

I sporta klase:

Nikola Mačulāne

Markus Spricis

Ādams Svensons

Raivo Noviks

II sporta klase:

Estere Mačulāne

Amēlija Nikola Vīksna

Rūdolfs Kristofers Piziks

Kate Ozoliņa

Emīls Spolītis

III sporta klase:

Emīls Jurciņš

Mikus Siliņš

Anna Čepjolkina

Andris Saukants

Kristiāns Čerņevskis

Badmintona nodaļas audzēkņiem medaļas "Zelta volāna Baložu kausā"

9. un 10.aprīlī Baložos norisinājās badmintona sacensības “Zelta volāna Baložu kauss”.

Mūsu audzēkņi vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

3.vieta vīriešu dubultspēles - Rainers Zviedris/Rūdolfs Andersons

2.vieta zēnu vienspēles U13B - Aksels Ceriņš

1.vieta zēnu vienspēles U17B - Rūdolfs Andersons

3.vieta zēnu vienspēles U17B - Rihards Kļaviņš

Latvijas U19 čempionātā peldēšanā Valmieras Sporta skolas audzēkņiem deviņas medaļas

8.-9.aprīlī LLU peldbaseinā Jelgavā norisinājās Latvijas U19 čempionāts peldēšanā. Čempionātā piedalījās vairāk kā 260 jaunieši, kuri dzimuši 2003.gadā un jaunāki, kopumā no 29 Latvijas sporta klubiem un organizācijām. Valmieras Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 16 sportisti. Mūsu labākajiem audzēkņiem čempionātā kopumā izcīnītas deviņas medaļas – astoņas individuālajās distancēs un viena komandu stafetē.

Lasīt tālāk...

Latvijas čempionāta individuālajā vērtējumā, kurā vērtē divas augstvērtīgākās distances, pirmo vietu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēknis Kristaps Miķelsons, bet pirmo desmitnieku noslēdza Reds Rullis. Komandu kopvērtējumā Valmieras Sporta skolas komanda ierindojās 4.vietā.

Jāatzīmē, ka mūsu sportistiem izdevās uzrādīt vairākus jaunus rekordus:

Jaunu sacensību rekordu uzrādīja Kristaps Miķelsons 400m brīvā stila distancē – 3:59.79 un Reds Rullis 200m tauriņstila distancē – 2:08.34. Valmieras rekordu 50m uz muguras laboja Kristaps Miķelsons - 26.36, bet mūsu stafetes komanda laboja Valmieras rekordu 4x50m brīvā stila distancē – 1:35.90.

Zelta medaļas Latvijas U19 čempionātā izcīnīja:

1.vieta 100m brīvais stils – Kristaps Miķelsons

1.vieta 400m brīvais stils – Kristaps Miķelsons (Jauns personīgais rekords 3:59.79)

1.vieta 200m uz muguras - Kristaps Miķelsons

1.vieta 100m tauriņstils – Reds Rullis (Jauns personīgais rekords 57.15)

1.vieta 200m tauriņstils – Reds Rullis (Jauns personīgais rekords 2:08.34)

Sudraba medaļas izcīnīja:

2.vieta 50m brīvais stils – Reds Rullis (Jauns personīgais rekords 23.47)

2.vieta 4x50m brīvā stila stafete – Valmieras SS (R.Rullis,D.D.Liepiņš, A.Hmeļevskis, K.Miķelsons)

Bronzas medaļas izcīnīja:

3.vieta 400m brīvais stils – Dāvids Daniels Liepiņš (Jauns personīgais rekords 4:26.13)

3.vieta 400m komplekss – Rainers Saulītis-Cīrulis (Jauns personīgais rekords 4:47.04)

"Ziemeļu divdienās" Valmieras Sporta skolas audzēkņiem pilns medaļu komplekts

Aizvadītās nedēļas nogalē, no 9.-10.aprīlim, Saulkrastu novadā norisinājās divu dienu orientēšanās sacensības "Ziemeļu divdienas".

Lasīt tālāk...

Dalībnieku vidū arī vairāki Valmieras Sporta skolas un Ziemeļvidzemes orientēšanās centra sportisti.

Sacensību kopvērtējumā uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

1.vieta W18 grupā – Sanda Lapiņa

2.vieta W14 grupā – Marta Vaļģe

3.vieta M10 grupā – Roberts Rudītis

Apsveicam!

Foto autors: Ojārs Millers

Miķelsons saglabā līdera pozīciju Latvijas kausa kopvērtējumā

Sestdien, 02.aprīlī, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Latvijas kausa izcīņas sacensības “Madwave Challenge seriāla II posms/ Latvijas kausa V posms”

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem sacensībās izdevās izcīnīt septiņas medaļas – 3 sudraba un 4 bronzas.

Sudraba medaļas sacensībās izcīnīja:

Reds Rullis – 2.vieta 100m brīvais stils (17+ grupā)

Alberts Hmeļevskis – 2.vieta 100m brīvais stils (15-16 g.vec. grupā)

Kristaps Miķelsons – 2.vieta 200m brīvais stils (17+ grupā)

Bronzas medaļas izcīnīja:

Ādams Svensons – 3.vieta 100m brīvais stils (15-16 g.vec. grupā)

Reds Rullis – 3.vieta 100m uz muguras (17+ grupā)

Kristaps Miķelsons – 3.vieta 100m brass (17+ grupā)

Alberts Hmeļevskis – 3.vieta 100m tauriņstils (15-16 g.vec. grupā)

Jāpiemin, ka Latvijas Kausa izcīņas 5.posmā Valmieras Sporta skolas audzēkņi Kristaps Miķelsons un Reds Rullis Junioru ieskaitē ieņēma 2. un 3.vietu. Kopvērtējuma tabulā šobrīd Kristapam līdera pozīcija. Vairāk informācijas par Latvijas kausa izcīņu: https://swimming.lv/latvijas-kauss/#Juniori

Foto ilustratīvs, autors Roberts Voskāns.

Sākusies UEC Eiropas kausa sezona BMX riteņbraukšanā

Ar 1. un 2.posma sacensībām Itālijā, Veronas trasē, atklāta UEC Eiropas kausa sezona BMX riteņbraukšanā.

Lasīt tālāk...

2. un 3.aprīlī Valmieras Sporta skolas, BMX Kluba Tālava un BMX Kluba Valmieras Puikas audzēkņi piedalījās pirmajos sacensību posmos. Vislabāk šoreiz veicās mūsu jaunākajiem audzēkņiem. B7 vecuma grupā 2.vieta Kristapam Lūsim un G10 grupā 3.vieta Tīnai Štefenbergai.

Sportistu rezultāti abos posmos:

1.posms:

Dāvis Jānis Elbrets – 80.vieta MJ

Kārlis Pedraudzis – 42.vieta MJ

Emīls Bebris – 16.vieta B8

Kristaps Lūsis – 2.vieta B7

Tīna Štefenberga – 8.vieta G10

2.posms:

Dāvis Jānis Elbrets – 84.vieta MJ

Kārlis Pedraudzis – 21.vieta MJ

Emīls Bebris – 16.vieta B8

Kristaps Lūsis – 2.vieta B7

Tīna Štefenberga – 3.vieta G10

Nākamie posmi Eiropas kausa sezonā norisināsies no 16.-18.aprīlim Beļģijas pilsētā Zolderā. Plašāka informācija par Latvijas sportistu sniegumu Veronā: https://lrf.lv/bmx/bmx-aktualitates/1583-latvijas-bmx-brauc%C4%93jiem-godalgu-ra%C5%BEa-%20uec-eiropas-kausa-pirmaj%C4%81-posm%C4%81-it%C4%81lij%C4%81 un https://lrf.lv/bmx/bmx-aktualitates/1585-latvijas-bmx-brauc%C4%93jiem-septi%C5%86as-godalgas-uec-eiropas-kausa-otraj%C4%81-posm%C4%81

Foto: UEC

Orientieristi atklāj sacensību sezonu

Atklāta jaunā orientēšanās sezona! Valmieras Sporta skolas orientieristi 2. un 3.aprīlī piedalījās 2022.gada orientēšanās un Latvijas kausa sezonas atklāšanas sacensībās Liepājas pusē “Kurzemes Pavasaris”.

Lasīt tālāk...

Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās vidējā distancē, bet otrajā dienā garajā distancē. Pirmās dienas vakarā Liepājas pilsētā norisinājās arī sezonas pirmais Latvijas sprinta kausa posms.

Valmieras Sporta skolas audzēkņi godalgotās vietas sacensību kopvērtējumā izcīnīja:

2.vieta M10 – Zintis Dzvinko

3.vieta M20 – Jēkabs Ločmelis

2.vieta – W8 Daina Dzvinko

2.vieta W18 – Sanda Lapiņa

Kurzemes pavasara sprintā 1.vietu W18 grupā izcīnīja Sanda Lapiņa.

Apsveicam ar rezultātiem! Lai veiksmīga sezona mūsu jaunajiem sportistiem!

Badmintonistiem piecas medaļas Latvijas U17 un U21 čempionātā

Aizvadītās nedēļas nogalē, 2. un 3.aprīlī, Siguldā norisinājās Latvijas čempionāts badmintonā U13, U17 un U21 vecuma grupas sportistiem.

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem čempionātā izcīnītas 5 medaļas:

Laine Eglīte/Karolīna Sprice - 3.vieta meiteņu dubultspēles U17

Rolands Bratčikovs/Rihards Žugs - 2.vieta zēnu dubultspēles U21

Gustavs Ankravs - 3.vieta zēnu vienspēles U21

Arīna Babre/Arta Priedniece (Sigulda) - 3.vieta meiteņu dubultspēles U21

Arīna Babre - 3.vieta meiteņu vienspēles U21

Apsveicam!

Valmierietēm medaļas Latvijas ziemas čempionātā mešanu disciplīnās

2. un 3.aprīlī Kokneses novada sporta centrā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts mešanu disciplīnās.

Lasīt tālāk...

Sportisti cīnījās par Latvijas čempiona tituliem diska, šķēpa un vesera mešanā.

Uz starta sacensībās arī 16 Valmieras Sporta skolas audzēkņi.

Vietas uz goda pjedestāla izcīnīja mūsu sportistes:

Anna Jolkina – 3.vieta diska mešana (U18)

Kristīne Siksaliete – 3.vieta šķēpa mešana (Pieaugušie)

Valmieras Sporta skolas komanda izcīna uzvaru Riga Hockey Cup U12 AA grupas turnīrā

No 1.-3. aprīlim Volvo Sporta Centra un OZO ledus hallē Valmieras Sporta skolas hokeja komanda cīnījās par uzvarām Riga Hockey Cup U12 AA grupas turnīrā.

Lasīt tālāk...

Turnīrā mūsu jaunie hokejisti aizvadīja septiņas spēles, izskaņā gūstot uzvaru:

Valmiera 4:6 HS Rīga 2010

HC Panter 2:5 Valmiera

Prizma 5:5 Valmiera

Valmiera 5:3 Jelgavas LSS

HK Olaine 0:8 Valmiera

Prizma 1:2 (OT) Valmiera

Jelgavas LSS 3:4 (OT) Valmiera

Par labāko vārtsargu turnīrā tika atzīts Valmieras Sporta skolas vārtsargs Fricis Pauls Vīle!

Apsveicam ar panākumiem!

Daiļslidošanas nodaļas vecāku sanāksme

Aicinām Valmieras Sporta skolas Daiļslidošanas nodaļas audzēkņu vecākus uz sanāksmi - 4.aprīlī plkst.18:00 Valmieras Olimpiskā centra konferenču zālē.

U10 vecuma grupas florbolistiem sabraukums Valmierā

27.martā Valmieras Olimpiskā centra sporta hallē norisinājās LFS Latvijas Jaunatnes čempionāta florbolā sabraukums U10 vecuma grupas zēniem.

Lasīt tālāk...

Sabraukumā piedalījās Valmieras Sporta skolas komanda, Rubene, CPSS/Lekrings un Madona/Kalsnava komandas.

Mūsu puišiem izdevās izcīnīt vienu uzvaru, vienu neizšķirtu, bet divās spēlēs piekāpties pretiniekiem. Šajās spēlēs rezultāti netiek fiksēti.

Volejbolistēm medaļas Aknīstes turnīrā

26.martā mūsu volejbolisti piedalījās Aknīstes volejbola turnīrā. Sacensībās kopā piedalījās 9 komandas - 6 vīriešu un 3 sieviešu. Turnīrs norisinājās pēc sistēmas, kur spēles tika izspēlētas līdz 2 setu uzvarai - 21 punktam.

Lasīt tālāk...

Vīriešu konkurencē Valmieras Sporta skolas puišiem neizdevās izkļūt no apakšgrupas, bet jaunieši guva jaunu spēļu un tiesāšanas pieredzi, kā arī pozitīvas emocijas.

Arī meitenes cīnījās ar Jēkabpils novada sieviešu komandām, atzina viņu pārākumu un ierindojās trešajā vietā. Kā atzīst volejbola trenere Daina Plīkša: “Pusei no meitenēm šīs bija pirmās vai otrās spēles, tā kā uztraukums bija liels, tāpēc rezultāti arī svārstīgi”.

Informācija par Aknīstes volejbola turnīru: https://www.jekabpilssc.lv/lv/pasakumi/2022-03-26/aknistes-volejbola-turnirs/

Valmieras Sporta skolas jaunākie hokejisti gūst pirmo spēļu pieredzi

Svētdien, 27.martā, Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē U7 vecuma grupas turnīrā pulcējās jaunie hokejisti.

Lasīt tālāk...

Pēc Valmieras Sporta skolas hokeja nodaļas vecākā trenera Jura Štāla iniciatīvas pirmo spēļu pieredzi hokeja laukumā devās gūt gan mūsu U7 vecuma spēlētāji, gan komandas no HS Rīga, Ogre Juniors, HS Mārupe un HS Prizma. Kopā turnīrā piedalījās sešas komandas.

Turnīra organizatori izsaka pateicību visiem iesaistītajiem palīgiem un atbalstītājiem – Valmieras Olimpiskais centrs , Gardu muti , Valmieras Sporta skola!

Miķelsons, Rullis un Hmeļevskis startē Baltijas čempionātā peldēšanā

26.-27.martā Tartu norisinājās Baltijas valstu čempionāts peldēšanā. Latvijas izlasi sacensībās pārstāvēja arī trīs sporta skolas audzēkņi – Kristaps Miķelsons, Reds Rullis, Alberts Hmeļevskis un peldēšanas trenere Aiva Miķelsone.

Lasīt tālāk...

Mūsu peldētājiem sacensībās veiksmīgi starti un izcīnītas medaļas visās trīs sacensībās startējošajās vecuma grupās.

Kristapam Miķelsonam medaļas izdevās izcīnīt:

200m komplekss (Open) – 1.vieta

400m komplekss (2004-2005.g.dzim.) – 1.vieta

400m komplekss (Open) – 1.vieta

100m brīvais stils (2004-2005.g.dzim.) – 2.vieta

200m komplekss (2004-2005.g.dzim.) – 3.vieta

4x100m brīvais stila stafete (2004-2005.g.dzim.) – 2.vieta (Latvia Junior komandā)

4x100m brīvais stila stafete (Open) – 3.vieta (Latvia Open komandā)

4x100m komplekss stafete (2004-2005.g.dzim.) – 3.vieta (Latvia Junior komandā)

Redam Rullim uz goda pjedestāla vietas:

200m tauriņstils (Open) – 1.vieta

200m tauriņstils (2004-2005.g.dzim.) – 2.vieta

4x100m komplekss stafete (Open) – 2.vieta (Latvia Open komandā)

4x100m komplekss stafete (2004-2005.g.dzim.) – 3.vieta (Latvia Junior komandā)

Alberts Hmeļevskis medaļu kopā ar “Latvia Youth” komandu izcīnīja 4x100m brīvā stila stafetē (2006.g.dzim un jaun.) – 2.vieta

Apsveicam ar panākumiem!

Sacensību rezultāti pieejami: https://www.swimming.ee/live/bch_2022/

Plašāka informācija par startiem sacensībās Latvijas Peldēšanas federācijas mājaslapā: https://swimming.lv/

Foto no Eesti Ujumisliit


Futbolisti uzsāk jauno sezonu LFF Latvijas Jaunatnes čempionāta

27.martā, Valmiera FC/ Valmieras Sporta skola U15 Meistarības A grupas komanda aizvadīja pirmo spēli Latvijas Futbola federācijas Jaunatnes čempionātā.

Lasīt tālāk...

Mūsu puišiem pirmā uzvara izbraukuma spēlē Rīgā pret "Futbola Parks Academy" komandu - 2:0, spēles protokols: https://lff.lv/speles/futbola-parks-academy-valmiera-fcvss-11939013/?fbclid=IwAR3crZ4FPOsiIieHnSGAUw6deWTnZ2DxBxEpbohjArKl6pIvimIfcWNMyyU

Vārtus guva Rodžers Krasts un Ernests Kalniņš.

Apsveicam ar veiksmīgu sezonas sākumu!

Notikusi tikšanās ar dokumentālās filmas "Melbārdis" galveno varoni un režisoru

Ceturtdien, 24.martā, kinoteātrī "Gaisma" viesojās Latvijas visu laiku titulētākais bobslejists, olimpiskais čempions, bijušais Valmieras Sporta skolas audzēknis un mūsu novadnieks Oskars Melbārdis.

Lasīt tālāk...

Meistarklašu cikla "Uz panākumu takas" ietvaros Valmieras Sporta skola organizēja tikšanos ar vēl nesen pirmizrādi piedzīvojušās dokumentālās filmas "Melbārdis" režisoru Armanu Tripānu un galveno filmas varoni.

Pasākuma apmeklētājiem bija īpaša iespēja pirms filmas seansa uzzināt daudz interesantu faktu gan par filmas tapšanas procesu, gan ārpus kadra palikušos stāstus.

Paldies sakām Oskaram un Armandam par veltīto laiku un kopā būšanu!

Sporta meistarklašu cikls "Uz panākumu takas" norisinās ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu.

Sandis Ozoliņš viesojas pie jaunākajiem Valmieras Sporta skolas hokejistiem

Trešdien, 23.martā, Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē pie Valmieras Sporta skolas jaunajiem hokejistiem viesojās viens no izcilākajiem latviešu hokejistiem Sandis Ozoliņš.

Lasīt tālāk...

Kopā ar jaunajiem sportistiem Sandis aizvadīja ledus treniņu, daloties zināšanās vairākās mesitarību, tehniku un prasmes pilnveidojošās zonās.

"Sandis nodarbību aizvadīja kopā ar mūsu U9, U11 un U13 vecuma grupu sportistiem. Bērni bija priecīgi un šī bija lieliska iespēja satikt šādu personību, kuru visbiežāk bija nācies redzēt vien TV ekrānos. Paldies Sandim arī par daudzo autogrāfu sniegšanu un fotografēšanos ar puišiem!" /Valmieras Sporta skolas hokeja treneris Juris Štāls/

Mūžībā devusies Valmieras Sporta skolas airēšanas slaloma trenere Antra Limbēna-Strazdīte

Lasīt tālāk...

Pēc ilgas cīņas ar slimību esam zaudējuši mūsu kolēģi Antru Limbēnu-Strazdīti (1972-2022).


Man palikuši tavi vārdi,

Man palikusi tava sirds.

Un liekas, ka ikvienā zvaigznē

Vēl tavas acis pretī mirdz.

(M.Jansone)


Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un tuviniekiem. Dziļajās skumjās esam kopā ar Antras līdzgaitniekiem un kolēģiem.

Valmieras Sporta skolas jaunāko vecuma grupu vieglatlēti noslēdz sacensību sezonu telpās

Pagājušajā nedēļā, 15. un 17.martā, Valmieras Sporta skolas jaunāko grupu vieglatlēti piedalījās vairākās telpu sezonas noslēdzošajās sacensībās.

Lasīt tālāk...

U10 un U12 vecuma grupas sportisti 15.martā piedalījās Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās. Uz sacensībām devās 13 mūsu jaunie vieglatlēti. Sacensībās 3.vietu augstlēkšanā izcīnīja Sofija Žentiņa (U10 grupā).

U14 vecuma grupas sportisti 17.martā piedalījās Latvijas U14 čempionātā daudzcīņās telpās. Vislabāk sacensībās veicās mūsu audzēkņiem Oskaram Šteinbergam (7.vieta pieccīņā zēniem) un Valteram Stalīdzānam (8.vieta pieccīņā zēniem).

Foto no Latvijas U14 čempionāta daudzcīņās telpās, foto autore: Anita Stukāne

Valmieras OC Sporta Veselības centrā iespējams veikt padziļinātās profilaktiskās medicīnas pārbaudes sportistiem

Sākot ar 2021. g. 15. novembri Valmierā, Sporta Veselības centrs , sadarbībā ar Bērnu Klīnisko universitātes slimnīcu veic valsts apmaksātas padziļinātās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes sportistiem un bērniem ar paaugstinātu fizisko slodzi atbilstoši Ministru kabineta 2016. gada 6. septembra noteikumiem Nr. 594.

Lasīt tālāk...

Šāda padziļinātā pārbaude ir jāveic arī katram Valmieras sporta skolas audzēknim no 10 gadu vecuma (daiļsidošanā no 8 gadu vecuma).

Pārbaudi iespējams veikt Sporta Veselības centrā pie Dr. Mairitas Bumbures vai Jāņa Daliņa stadionā pie Dr. Igora Vīksnes pēc iepriekšēja pieraksta.

Pa tālr. +371 29721191 vai rakstot svc@valmieraspeldbaseins.lv.

Plašāka informācija: https://www.facebook.com/sportaveselibascentrsvalmiera/posts/2734375666868804


Arīna Babre pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā badmintonā

No 25. līdz 30.aprīlim Spānijā notiks Eiropas čempionāts badmintonā, kurā Latviju sieviešu dubultspēļu turnīrā pārstāvēs Valmieras Sporta skolas audzēkne Arīna Babre.

Lasīt tālāk...

Arīna Eiropas čempionātā piedalīsies sieviešu dubultspēlēs spēlējot pārī ar Artu Priednieci. Sportiste ikdienā trenējas pie Valmieras Sporta skolas badmintona nodaļas trenera Anda Bērziņa.

Eiropas čempionātā piedalīsies 40 dalībnieki vīriešu un sieviešu vienspēles, kā arī 28 pāri vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Vairāk informācijas: https://sportacentrs.com/citi/15032022-latvijas_sieviesu_dubultspelu_paris_kvali?fbclid=IwAR1fBL5HQTNI7sX2S0U2ZyU42CgzTJp7NpdACTL0mR2uTnBASxx-FMpZ8Xo

Valmieras Sporta skolas volejbolisti uzkrāj spēļu pieredzi

Sestdien, 12.martā, Zasas pagastā norisinājās Jēkabpils novada 2022.gada atklātais čempionāts volejbolā.

Lasīt tālāk...

Turnīrā piedalījās piecas sieviešu un 14 vīriešu komandas no Jēkabpils, Ogres, Madlienas, Varakļāniem, Gulbenes un Valmieras.

Valmieras Sporta skola tika pārstāvēta gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē - kopā turnīrā piedalījās 20 skolas jaunie volejbolisti. Epidemioloģiskās situācijas dēļ mūsu volejbolistiem šīs bija pirmās sacensības pēc ilga pārtraukuma un lielisks turnīrs, lai uzkrātu spēļu pieredzi.

Foto no Jēkabpils sporta centrs mājaslapas. Pieejamas: https://www.jekabpilssc.lv/lv/galerija/jekabpils-novada-atklatais-volejbola-turnirs-12032022/?fbclid=IwAR0ETrqWOjwBE9HbgAkKN7F7rIdwqm5I7Mlm39rgciW3WwPtEtLzm6c9Qa0

Aizvadītas Valmieras sporta skolas atklātās meistarsacīkstes peldēšanā

11.-12.martā Valmieras peldbaseinā norisinājās Valmieras Sporta skolas atklātās meistarsacīkstes peldēšanā/Latvijas kausa 3.posms. Sacensībās piedalījās vairāk kā 220 jauno sportistu no 16 sporta klubiem un organizācijām. Valmieras Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 82 peldētāji.

Lasīt tālāk...

Sacensības norisinājās trīs vecuma grupās – 2010.g.dzim. un jaunāki, 2008.-2009.g.dzim. un 2007.g. dzim. un vecāki. Mūsu sportisti izcīnīja 14 medaļas.


2010.g.dzimušo un jaunāki grupā medaļas izcīnīja:

Karlīna Mežale – 3.vieta 50m uz muguras (2010.g.dzim. un jaunāki)

Gustavs Regnārs Fogelis – 1.vieta 50m uz muguras; 3.vieta 100m brīvais stils (2010.g.dzim. un jaunāki)

2008.-2009.g.dzimušo grupā vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

Emīls Spolītis – 3.vieta 100m uz muguras (2008.-2009.g.dzim.)

Grupā 2007.g.dzimuši un vecāki uz goda pjedestāla vietas izcīnīja:

Kristaps Miķelsons – 1.vieta 200m brīvais stils; 1.vieta 200m komplekss; 1.vieta 100m tauriņstils; 1.vieta 400m brīvais stils (2007.g.dzim un vecāki)

Alberts Hmeļevskis – 3.vieta 200m brīvais stils; 3.vieta 100m tauriņstils; 3.vieta 400m brīvais stils (2007.g.dzim un vecāki)

Amēlija Nikola Vīksna – 3.vieta 200m komplekss (2007.g.dzim. un vecāki)

Rainers Saulītis-Cīrulis – 2.vieta 200m komplekss; 3.vieta 400m komplekss (2007.g.dzim. un vecāki)

Sacensību rezultāti pieejami: https://www.swimrankings.net/services/CalendarFile/32745/VBSSm22_Results.pdf


Apsveicam!

Foto ilustratīvs, autors Roberts Voskāns, Swim.lv

Apbalvoti 2021.gada Valmieras novada sporta laureāti

Piektdien, 11.martā, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās Valmieras novada sporta laureātu godināšanas pasākumi.

Apbalvojumus par augstvērtīgiem sasniegumiem pagājušajā sezonā saņēma arī Valmieras Sporta skolas audzēkņi Jaunatnes sporta laureātā, kā arī pieaugušo konkurencē Sporta laureātā.

Lasīt tālāk...

Apbalvojumu “Gada sportists” saņēma Valmieras AKSSC BMX riteņbraucējs Helvijs Babris, kurš piedalījās Tokijas Olimpiskajās spēlēs un 2021. gada sezonas sākumā izcīnīja augsto trešo vietu Pasaules kausa BMX superkrosa trešajā posmā.

Apbalvojums “Gada uzlecošā zvaigzne” piešķirts vieglatlētei, Valmieras Sporta skolas audzēknei un Latvijas izlases dalībniecei Agatei Caunei. Viņa 2021. gadā izcīnīja otro vietu Eiropas U20 čempionātā 5000m distancē, sasniedza personīgos rekordus sešās distancēs: 400m, 800m, 1500m, 3000m, 5000m, 10000m, četrās no tām ieguva meistarkandidāta klasifikāciju, kā arī uzstādīja Latvijas rekordu U18 vecuma grupas 10000m distancē.

Par “Gada treneri” tika atzīts Valmieras Sporta skolas treneris Raitis Ravinskis. Ikdienā Raitis ir arī šī gada “Uzlecošās zvaigznes” apbalvojuma saņēmējas Agates Caunes treneris, sava darba entuziasts, kurš vairāk nekā 45 gadu ilgajā trenera darba pieredzē ir sagatavojis vairākus augstas klases vieglatlētus un olimpisko spēļu dalībniekus.

Informācija no Valmieras novada pašvaldības mājaslapas. Plašāka informācija:

Jaunatnes sporta laureāts: https://www.valmierasnovads.lv/sveikti-valmieras-novada.../

Sporta laureāts: https://www.valmierasnovads.lv/sveikti-valmieras-novada.../

Foto: Ugis Bralens Photography


Latvijas kausa 2.posmā Valmieras peldētājiem 12 medaļas

4.martā Jūrmalā norisinājās starptautiskās peldēšanas sacensības “Medūzas kauss”, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa peldēšanā 2.posms. Valmieras Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 15 audzēkņi.

Lasīt tālāk...

Uz goda pjedestāla vietas izcīnīja Kristaps Miķelsons, Alberts Hmeļevskis, Adrians Kīns, Amēlija Nikola Vīksna, Rainers Saulītis-Cīrulis, Nikola Mačulāne un Valmieras Sporta skolas komanda (E.A.Skrabis, E.Spolitis, A.Hmeļevskis, A.Saukants, A.Kīns, K.Miķelsons), kopā izcīnot 12 medaļas!

Valmieras Sporta skolas audzēkņu izcīnītās medaļas:

1.vieta 100m brīvais stils (1.grupa) – Kristaps Miķelsons

1.vieta 100m brīvais stils (2.grupa) – Alberts Hmeļevskis

1.vieta 100m brass (1.grupa) – Kristaps Miķelons

1.vieta 100m brass (2.grupa) – Adrians Kīns

1.vieta 100m komplekss (1.grupa) – Kristaps Miķelsons

1.vieta 100m komplekss (2.grupa) – Alberts Hmeļevskis

1.vieta 100m brass (2.grupa) – Amēlija Nikola Vīksna

2.vieta 100m brass (1.grupa) – Rainers Saulītis-Cīrulis

2.vieta 6x50m brīvais stils (Open grupa) – Valmieras Sporta skola

2.vieta 100m komplekss (2.grupa) – Amēlija Nikola Vīksna

3.vieta 100m komplekss (2.grupa) – Adrians Kīns

3.vieta 100m tauriņstils (3.grupa) – Nikola Mačulāne

Apsveicam!

Foto ilustratīvs, autors: Roberts Voskāns, Swim.lv

Valmierā darbojas Sporta klase vidusskolēniem

2021./2022. mācību gadā Valmierā atvērta īpaša programma – Sporta klase vidusskolēniem Valmieras 2. vidusskolā un Valmieras Sporta skolā.

Lasīt tālāk...

Programmā skolēni padziļināti apgūst sporta jomas specifiku, turklāt mācību process ir organizēts tā, lai varētu piedalīties treniņos, sacensībās vai doties uz nometnēm, apvienojot to ar pilnvērtīgu iesaisti mācību procesā.

Video: ReTV - SKATĪT VIDEO

Informācija par 2021./2022.mācību gada sākumu sporta klasē: https://www.valmierasnovads.lv/sakusas-macibas-sporta-klase-vidusskoleniem/

Informācija no Valmieras novada

pašvaldības mājaslapas

Valmieras Sporta skolas vieglatlēti Latvijas komandām izcīna septiņas medaļas Baltijas komandu čempionātā

4. un 5.martā Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts telpās. Latvijas izlasē šajās sacensībās startēja astoņi Valmieras Sporta skolas audzēkņi.

Lasīt tālāk...

Latvijas komandā U18 grupā startēja – Madara Bērziņa, Agate Lāce, Daniels Šimaņecs, Ričards Peders un Everts Hemmelis.

Latvijas U20 komandā startēja Valmieras Sporta skolas audzēkņi – Daniels Supe, Agate Caune un Valters Jansons.

Vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

Agate Caune – 1.vieta 1500m, 1.vieta 3000m (U20)

Madara Bērziņa – 2.vieta 60m, 2.vieta tāllēkšana (U18)

Daniela Supe – 3.vieta 800m (U20)

Latvijas komanda sastāvā – 2.vieta 4x200m (U18) – Madara Bērziņa

Ričards Peders – 1.vieta 60m/b (U18)

Apsveicam!

Vairāk informācijas par sacensībām: https://athletics.lv/lv/article/4349/latvijas-u18-un-u20-izlasem-otras-vietas-baltijas-cempionata

Foto: Guntis Bērziņš, LVS

97. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā mūsu sportistiem noslēdzas ar 7 medaļām

Pagājušās nedēļas nogalē, 25.-27.februāŗi, RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās 97. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 50m peldbaseinā, kurā piedalījās spēcīgākie Latvijas sporta skolu un klubu peldētāji, kā arī peldētāji no Igaunijas un Itāljas .

Lasīt tālāk...

Valmieras sporta skolas komandu pārstāvēja 13 peldētāji. Sportisti izcīnīja 7 godalgas, no kurām 2 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas.

Individuālo distanču konkurencē trīs medaļas izcīnīja Kristaps Miķelsons, divas zelta medaļas 200m peldējumā uz muguras un 400m komplekajā peldējumā, kā arī sudraba medaļu 200m kompleksajā peldējumā. Bronzas medaļu 200m tauriņstilā izcīnīja Reds Rullis.

Pārējās medaļas tika izcīnītas stafešu peldējumos:

2.vieta 4x200m brīvā stila stafetē (Reds Rullis, Alberts Hmeļevskis, Toms Uldis Ozoliņš, Kristaps Miķelsons)

3.vieta 4x100m brīvā stila stafetē ( Kristaps Miķlsons, Alberts Hmeļevskis, Emīl Andrejs Skrabis, Reds Rullis) un 4x100m kombinētajā stafetē ( Kristaps Miķelsons, Danīls Ņikiforovs, Reds Rullis, Alberts Hmeļvskis).

Šajās sacensībās Valmieras komanda ieguva divus jaunus Sporta meistara kandidātus: Dāvidu Danielu Liepiņu un Emīlu Andreju Skrabi, kuri uzrādija Sporta meistara kandidāta normatīvam atbilstošus rezultātus 100m brīvajā stilā. Veiksmīgus startus un savus personīgos rezultātus uzlaboja Adrians Kīns, Raiv Noviks, Renārs Orlovskis, Kate Ozoliņa, Rainers Saulītis-Cīrulis, Markuss Spricis, Aēlija Nikola Vīksna.

Foto: Roberts Voskāns (Swim.lv)

Valmierā norisinājušās FZ Forza badmintona sacensības

26.-27.februārī Valmierā pulcējās badmintonisti, lai cīnītos par godalgotajām vietām FZ Forza sacensībās A, B, C, D līgā un U9 grupas sacensībās.

Lasīt tālāk...

Valmieras Sporta skolas audzēkņi sacensībās medaļas izcīnīja A, B un C grupās, kopumā 11 medaļas:

Sieviešu vienspēlēs A grupā 1.vieta Arīna Babre

Vīriešu dubultspēlēs A grupā 3. vieta Mairis Loiko(Valmieras badmintona klubs)/Rihards Žugs(VSS)

Vīriešu vienspēles B grupā 2. vieta Rihards Kļaviņš

Sieviešu vienspēles B grupā 3. vieta Laine Eglīte

Vīriešu dubultspēles B grupā 3. vieta Artūrs Bratčikovs/Karthik Kishore Ramamoorthy

Sieviešu vienspēles C grupā 3. vieta Linda Romanovska

Vīriešu vienspēles C grupā 1. vieta Artūrs Bratčikovs

Vīriešu vienspēles C grupā 3. vieta Oskars Einbergs

Jauktās dubultspēles A grupā 1. vieta Andis Bērziņš/Arīna Babre

Sieviešu dubultspēles C grupā 2. vieta Alta Elizabete Kraukle/Sofija Puķīte

Jauktās dubultspēles C grupā 1. vieta Kristers Zviedris/Rūta Jansone


Sacensību rezultāti pieejami: https://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=C64FC3CE-F26D-4AE2-9C58-E6D1356F64BE

Valmieras Sporta skolas audzēkņiem deviņas medaļas Latvijas čempionātā telpās

Nedēļas nogalē Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā pulcējās Latvijas spēcīgākie vieglatlēti, lai cīnītos par Latvijas čempiona tituliem telpās.

Lasīt tālāk...

26.-27.februārī Latvijas čempionātā telpās piedalījās 14 Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Mūsu sportistiem izdevās izcīnīt deviņas medaļas.

Latvijas čempiones titulu izcīnīja Valmieras AKSSC sportiste Marta Marksa (treneris G.Markss) 60m barjerskrējienā. Sportiste sacensībās uzrādīja jaunu personīgo rekordu 8.53.

Par Latvijas čempioni kļuva Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune 3000m skrējienā (treneris R.Ravinskis). Sportiste čempionātā izcīnīja arī sudraba medaļu 1500m distancē piekāpjoties olimpietei Līgai Velverei.

Valmieras Sporta skolas audzēkņi, godalgoto vietu ieguvēji:

Marta Marksa - 1.vieta 60m/b

Agate Caune - 1.vieta 3000m, 2.vieta 1500m

Madara Bērziņa - 2.vieta tāllēkšana

Daniela Supe - 3.vieta 800m

Kristīne Siksaliete - 3.vieta lodes grūšana

Agate Lāce - 3.vieta augstlēkšana

Valters Jansons - 2.vieta augstlēkšana

Valmieras SS (M.Bērziņa, M.Marksa, E.Hemmelis, R.Linde) - 2.vieta 4x200m

Apsveicam!

Foto autors: Guntis Bērziņš, LVS.

Agati Cauni iekļauj Latvijas talantīgāko garo un vidējo distanču skrējēju izlasē "Latvija pasaulē"

Rimi Rīgas maratona paspārnē ar DPD atbalstu un Latvijas Vieglatlētikas savienības padomu pirmoreiz izveidota Latvijas talantīgāko garo un vidējo distanču skrējēju izlase “Latvija pasaulē”.

Lasīt tālāk...

Izlasē iekļauta arī Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune!

Izlases mērķis ir vadošos pašmāju skrējējus atbalstīt ceļā uz panākumiem Latvijā un pasaulē, tajā iekļauti 10 daudzsološi un neatlaidīgi skrējēji.

Agate Caune pagājušā sezonā sasniedza personīgos rekordus sešās disciplīnās: 400 metru, 800 metru, 1500 metru, 3000 metru, 5000 metru un 10000 metru distancēs. Sezonas nozīmīgājie mači bija Eiropas U20 čempionāts Tallinā, kur Agate izcīnīja sudrabu 5000 metru distancē,kā arī startēja Pasaules U20 čempionātā.

Plašāka informācija par skrējēju izlasi "Latvija pasaulē": https://www.lsm.lv/raksts/sports/citi/izveido-latvijas-skrejeju-izlasi-dalibai-pasaules-cempionata-skriesana-riga.a444757/?fbclid=IwAR3JtwDALofGyJ3N-NIHTOjSBw0ZmeekNraW2A1m6mj-dfb9_Ag4DZRPOdw

un

https://rimirigamarathon.com/lv/jaunumi/850-ar-rimi-rigas-maratona-un-dpd-atbalstu-izveidota-latvijas-talantigako-garo-un-videjo-distancu-skrejeju-izlase-latvija-pasaule?fbclid=IwAR0Tz8q06j71pcCvKS8ALj7DVHs_6Ho5BuKHpsUiu7G5n_lvagwSRx1B5-g

Foto autors:

Valdis Kauliņš, Studio Imagine


Valmieras Sporta skolas U9 hokeja komanda izcīna uzvaru Latvijas čempionāta B grupā

Ar uzvaru Valmieras Sporta skolas U9 vecuma grupas hokeja komanda noslēgusi Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāta sezonu.

Lasīt tālāk...

U9 čempionātā hokejisti piedalījās B grupas čempionātā, no 2021.gada septembra līdz šī gada februārim kopumā aizvadot 14 spēles un 13 no tām gūstot uzvaras!

Apsveicam!

Par čempionāta izšķirošajām spēlēm un sezonas kopsavilkumu lasi: https://www.valmieraszinas.lv/valmieras-u9-hokejisti-uzvar-latvijas-cempionata-b-grupa/?fbclid=IwAR31tMl33x7LHCzW8TCDbTBWpf1z8oS6d5slKTORDTNWq3xZlw1PrTZRKeY

Arīna Babre piedalās "Badminton Estonia GP-5" sacensībās

19.-20.februārī Tallinā norisinājās Igaunijas pieaugušo GP izcīņas 5.posms badmintonā.

Lasīt tālāk...

Sacensībās piedalījās Valmieras Sporta skolas badmintona nodaļas audzēkne Arīna Babre. Sacensībās bija spēcīga konkurence, dalībnieku sarakstos varēja atrast daudzus Igaunijas vadošos spēlētājus.

Labāko rezultātu sportistei izdevās izcīnīt sieviešu dubultspēlēs, kur Arīna pārī ar siguldieti Artu Priednieci ieguva 3. vietu.

Apsveicam!

Sacensību rezultāti pieejami: https://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=43576633-3C4C-4E9A-9C7A-8A6EC8995868

Valmieras Sporta skolas audzēkņi izcīna medaļu komplektu Latvijas U16 čempionātā vieglatlētikā

18.-19.februārī Liepājas Olimpiskā centra manēžā norisinājās Latvijas U16 čempionāts telpās vieglatlētikā.

Lasīt tālāk...

Par Latvijas čempionāta medaļām Liepājā cīnījās arī 12 Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Mūsu sportistiem izdevās izcīnīt vienu medaļu komplektu.

Zelta medaļu un Latvijas čempiones titulu izcīnīja Sanija Ramona Ābeltiņa 800m skrējienā.

Sudrabu kārtslēkšanā vīriešiem izcīnīja Reds Šmits, bet bronzas godalgu kārtslēkšanā Elīza Zaķe.

Apsveicam!

Foto autors: Guntis Bērziņš, LVS Pieejami: https://athletics.lv/lv/gallery/4332/foto-latvijas-u16-cempionats-telpas-1-diena un https://athletics.lv/lv/gallery/4333/foto-latvijas-u16-cempionats-telpas-2-diena

Anna Emīlija Suta izcīna Latvijas čempiones titulu ziemas orientēšanās čempionāta vidējā distancē

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12. un 13. februārī, Daugavpilī, Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē norisinājās Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē.

Lasīt tālāk...

Latvijas ziemas orientēšanās čempionātā vidējā distancē W20 grupā par čempioni kļuva un zelta medaļu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēkne Anna Emīlija Suta!

Apsveicam!

Foto autors: Sergey Sokolov, LOF. Pieejamas: https://www.facebook.com/lof.lv/photos


Plakāts: Valmierā norisināsies Latvijas izlases spēlētāja Mika Indraša hokeja meistarības nometne

Valmierā norisināsies Latvijas izlases spēlētāja Mika Indraša hokeja meistarības nometne

2022. gada 14.-19. jūnijā Valmierā norisināsies Latvijas hokeja izlases spēlētāja Mika Indraša meistarības nometne. Treniņu procesā piedalīsies vairāki Latvijas hokeja izlases spēlētāji un pieredzējuši sportisti. Ar vārtsargiem prasmes slīpēs izlases visu laiku visvairāk spēļu aizvadījušais Edgars Masaļskis.

Lasīt tālāk...

Nometnē piedalīties aicināti 2006. un 2013. gadā dzimušie hokejisti.

Mika Indraša nometne norisināsies lielākajā Valmieras sporta kompleksā – Valmieras Olimpiskajā centrā. Dalībniekiem nometnes laikā tiek piedāvāti 2 ledus treniņi dienā – 1h 15min., fiziskās sagatavotības treniņš, teorētiskās nodarbības, uztura speciālista konsultācija, SPA atpūta Valmieras peldbaseinā, pastaigu taka koku galotnēs “Sajūtu Parkā”, ēdināšana, krekls ledus treniņiem, VFS treniņu krekls un šorti. Jāatzīmē, ka dalībnieku ērtībai dzīvošana tiks nodrošināta Valmieras Olimpiskā centra viesnīcā “Sport hotel”, kas atrodas tikai 100m attālumā no ledus halles.

Nometnei iespējams pieteikties sazinoties ar nometnes vadītāju Juri Štālu (epasts: juris.stals@valmiera.edu.lv vai telefoniski 23271790).

Nometni organizē biedrība “Vidzemes Hokejam!” un tās norisi atbalsta Valmieras novada pašvaldība.

Pasākuma afiša un programma: skatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:

Juris Štāls

Hokeja meistarības nometnes “IM70” vadītājs

Valmieras Sporta skolas BMX riteņbraucēji sākuši gatavoties jaunai sacensību sezonai

5.februārī Valmieras Sporta skolas BMX riteņbraukšanas nodaļas audzēkņi kopā ar treneri Olafu Lakuču uzsāka aktīvu gatavošanos jaunajai BMX sezonai, dodoties uz treniņnometni Spānijas pilsētā Alikantē.

Lasīt tālāk...

Aizvadot pilnvērtīgu treniņu nedēļu, nometni mūsu jaunie sportisti noslēdza ar dalību BMX Travel Open divu dienu sacensībās 12 un 13 februārī.

Sacensībās galvenokārt jāatzīmē junioru vecuma grupas sportista Emīla Mārtiņa Treimaņa otrajā sacensību dienā uzrādītais rezultāts – Pro Open grupā, kurā startēja 48 sportisti no junioru un elites grupām Mārtiņš izcīnīja iespēju startēt sacensību finālā un dienas noslēgumā ierindojās 8.vietā.


Valmieras Sporta skolas sportistu iegūtās vietas sacensību 1. un 2.dienā:

Maija Vītola – 1.vieta un 2.vieta (G5-6)

Ieva Višņevska – 1.vieta un 1.vieta (B7-8)

Alise Anna Boikova – 4.vieta un 4.vieta (G13-16)

Elza Kauce – 4.vieta un 1.vieta (G11-12)

Angelīna Zjuzina – 3.vieta un 3.vieta (G11-12)

Jēkabs Ozols – 2.vieta un 1.vieta (B7-8)

Kristaps Lūsis – 6.vieta B finālā un 6.vieta (B7-8)

Jēkabs Vītols – 17.vieta un 5.vieta B finālā (B7-8)

Valters Ozols – 2.vieta un 5.vieta (B9-10)

Bruno Vanags – 1.vieta B finālā un 4.vieta (B11-12)

Toms Višņevskis – 3.vieta un 6.vieta (B11-12)

Edvards Augusts Andžejevskis – 5.vieta un 27.vieta (B11-12)

Ralfs Frīdvalds – 22.vieta un 17.vieta (B15-16)

Mārtiņš Emīls Treimanis – 13.vieta un 8.vieta (Pro Open)

Mikus Dāvids Strazdiņš – 10.vieta un 21.vieta (Pro Open)

Kārlis Pedraudzis – 30.vieta un 32.vieta (Pro Open)

Dāvis Jānis Elbrets – 42.vieta un 35.vieta (Pro Open)

Apsveicam jauniešus ar rezultātiem!


Ielūdzam uz Jaunatnes Sporta Laureātu 2021

2022.gada 11.martā plkst. 15:00 Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisināsies Valmieras novada Jaunatnes sporta laureātu godināšanas pasākums.

Lasīt tālāk...

Arī šogad sveiksim jauniešus un viņu trenerus, kuri 2021.gadā uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus Latvijas, Baltijas, Eiropas un Pasaules līmeņa sporta sacensībās, pārstāvot Valmieras novada sporta organizācijas un Latviju.

Pasākuma viesiem būs iespēja sajust vieglatlētikas manēžas pārvērtības un baudīt priekšnesumus no Rīgas Cirka māksliniekiem. Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpēsies 2021.gada televīzijas šova “X Faktors” uzvarētāja Grēta Grantiņa, mūziķis Ēriks Upenieks un DJ All-Viss.

Uz svinīgo Jaunatnes laureātu godināšanas pasākumu tiek aicināti sportisti un treneri: skatīt šeit.


Valmieras sportisti izcīna desmit Latvijas U18 un U20 čempionāta zelta medaļas

11.-12.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās U18 un U20 vecuma grupu sportistiem. Valmieras Sporta skolu čempionātā pārstāvēja trīspadsmit jaunie sportisti.

Latvijas čempionāta medaļas Valmierai izcīnīja desmit sportisti gan individuālajās disciplīnās, gan stafetē.

Lasīt tālāk...

Valmieras vieglatlētiem kopumā 15 izcīnītas medaļas, no tām arī 10 zelta. Čempionātā divu dienu laikā tika izcīnīti medaļu komplekti 55 disciplīnās.

U18 vecuma grupā vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

Madara Bērziņa – 1.vieta 60m, 1.vieta tāllēkšana, 2.vieta 200m

Madara Kļavniece – 1.vieta 800m

Valmieras SS (P.A.Veide, P.Lužinska, A.Lāce, M.Bērziņa) – 1.vieta 4x200m

Agate Lāce – 2.vieta tāllēkšana, 3.vieta augstlēkšana

Ričards Peders – 1.vieta 60m, 1.vieta 60m/b

Everts Hemmelis – 1.vieta 200m, 3.vieta 60m

U20 vecuma grupā pirmajā trijniekā ierindojās:

Agate Caune – 1.vieta 800m, 1.vieta 1500m

Krista Ķepīte – 2.vieta 60m

Valters Jansons – 1.vieta augstlēkšana

Jāatzīmē, ka Valmieras sportisti čempionātā sasnieguši arī sezonas labākos rezultātus Latvijā – Agate Caune 1500m (4:31,05 Lat SB juniorēm un sievietēm) un 800m – 2:14,80 (Lat SB). Visvairāk uzvaru čempionātā izcīnīja tieši Valmieras juniori un jaunieši.

Apsveicam sportistus un trenerus ar panākumiem! Sacensību rezultātus iespējams skatīt Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/38364/competitions#all-results

Informāciju sagatavoja:

Austra Dambrova

Valmieras Sporta skolas sporta organizatore

Foto autors:

Guntis Bērziņš, LVS. Pieejamas: https://athletics.lv/lv/gallery/4323/foto-latvija-u18-u20-cempionats-telpas-1-diena un https://athletics.lv/lv/gallery/4325/foto-latvija-u18-u20-cempionats-telpas-2-diena

Latvijas U14 čempionātā Valmieras Sporta skolas vieglatlētiem sešas medaļas

Otrdien, 8.februārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās U14 vecuma grupas sportistiem. Valmieras Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 16 jaunie vieglatlēti.

Lasīt tālāk...

Medaļas un vietu uz goda pjedestāla izcīnīja:

Samanta Zeibarte – 3.vieta kārtslēkšanā

Kristaps Skalītis – 1.vieta kārtslēkšanā

Oskars Šteinbergs – 2.vieta 1000m

Valters Stalīdzāns – 3.vieta 60m/b

Robijs Šmits – 3.vieta kārtslēkšanā

Valmieras SS (Kristaps Skalītis, Dāvis Bergs, Oskars Šteinbergs, Valters Stalīdzāns) – 1.vieta 4x200m

Apsveicam!

Sacensību rezultāti pieejami: https://athletics.lv/lv/event/38363/competitions#all-results

Foto autors: Guntis Bērziņš, LVS, pieejami: https://athletics.lv/lv/gallery/4316/foto-latvijas-cempionats-telpas-u14-vecuma-grupa

Latvijas čempionātā badmintonā medaļu izcīna Dārta Alise Demitere

5.-6.februārī Ķekavā tika noskaidroti 2022.gada Latvijas čempioni badmintonā.

Lasīt tālāk...

5.-6.februārī Ķekavā tika noskaidroti 2022.gada Latvijas čempioni badmintonā.

Valmieras Sporta skolu čempionātā pārstāvēja četri audzēkņi - Dārta Alise Demitere, Arīna Babre, Rolands Bratčikovs un Rihards Žugs.

Sieviešu dubultspēlēs 3.vietu pārī ar Amandu Azarovu izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēkne Dārta Alise Demitere! Apsveicam!

Plašāka informācija par Latvijas čempionāta rezultātiem: https://badminton.lv/aktualitates_a.php?lang=lv&id=215&k=1351&limit=0

Foto ilustratīva nozīme, pexels.com