Aktualitātes:

Valmierieši startē LFF U14 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīrā

No 19.-21.maijam Staicelē tikās U14 vecuma grupas sportisti.

Vidzemes izlasē startēja vairāki Valmieras Sporta skolas audzēkņi un jaunatnes čempionātā startējošās komandas “Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS” spēlētāji – Jānis Patriks Veide, Patriks Viktors Bērziņš, Markuss Eduards Blaubergs, Haralds Kalniņš, Igors Kūlītis un Rojs Bušs.

Vidzemes izlase turnīru noslēdza 3.vietā. Vairāk informācijas, foto: https://lff.lv/zinas/14036/kurzemniekiem-pirma-vieta-lff-fa-u-14-izlasu-turnira/

Valmieras novada kausu BMX izcīna Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere

Svētdien, 22. maijā BMX kluba “Tālava” velotrasē, kas atrodas Valmieras novadā, atpūtas parkā “Avoti” , notika Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kur uzvaras laurus plūca valmierieši - Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere.

Lasīt tālāk...

Pēc drēgnās un lietainās sestdienas sacensību dienas (Latvijas BMX kausa 2.posma), BMX riteņbraukšanai daudz pievilcīgākos laikapstākļos svētdien, 22.maijā turpinājās nedēļas nogales otrās dienas sacensības - Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kurā piedalījās 454 BMX braucēji no Baltijas valstīm un Somijas, kas sacentās 21 vecuma grupā.

Prestižākajā Open Elite vīru finālbraucienā uzvarējā Edvards Glāzers no Valmieras (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otro vietu izcīnīja Edvards Emīls Liberts no “Mārupes BMX kluba”, trešajā vietā – Somijas pārstāvis Antti Laakkonen. Spēcīgākajā sieviešu grupā G16+ Valmieras novada kausu izcīnīja Līva Lizete Glāzere (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otrajā vietā - Anni Annama no Igaunijas, bet trešā - Paula Zavinska no Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi”. Valmieras novada BMX kausus uzvarētājiem pasniedza Valmieras novada pašvaldības vadītājs Jānis Baiks.

Paralēli individuālajām cīņām notika “22. Valdeko kausa” izcīņa BMX klubu komandām. Divpadsmit BMX klubu konkurencē uzvaru izcīnīja mājinieku komanda – BMX klubs “Tālava” (124 punkti). Otrajā vietā Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” komanda (117 punkti), bet trešie - “BMX Rīga” sporta kluba komanda (88 punkti).

Sacensības organizēja BMX sporta klubs “Tālava”. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Bistro-kafe “Valdeko”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Būvmateriālu veikals BŪVE, laikraksts “Tava izvēle”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, enerģētikas uzņēmums ADVEN, SCO CENTRS projektēšanas birojs, zemnieku saimniecība “Zemturi”, atpūtas parks “AVOTI” un reklāmas ražotne “PRINTO”.

Sacensību rezultāti:

· Latvijas BMX kauss 2.posms

· Valmieras novada BMX kauss

Nākamās nacionālā mēroga sacensības - Latvijas BMX kausa 3. posms notiks 4.jūnijā Madonā.


Informāciju sagatavoja:

Kristaps Matisons

BMX sporta klubs “Tālava”

www.facebook.com/bmxtalava

Turpinās LVS/Sportland kausa sezona vieglatlētikā

21.maijā Ogrē norisinājās LVS/Sportland kauss 4.posms U18 un U20 vecuma grupu sportistiem.

Uz goda pjedestāla šoreiz vietas izcīnīja Valmieras sporta skolas vieglatlētes:

Paula Lužinska – 3.vieta 200m (U18)

Daniela Supe – 3.vieta 800m (U20)

Foto: Guntis Bērziņš

Latvijas kausa 2.posmā BMX riteņbraukšanā skolas audzēkņiem 18 medaļas

Nedēļas nogalē BMX klubs “Tālava” atpūtas parka “Avoti” BMX trasē uzņēma Latvijas kausa 2.posma un Valmieras novada kausa izcīņas sacensības. Latvijas kausa otrajā posmā mūsu audzēkņiem izcīnītas 18 medaļas.

Lasīt tālāk...

G6 grupā – 1.vieta Ketija Adamsone; 2.vieta Maija Vītola

G7-8 grupā – 2.vieta Ieva Višņevska

G9-10 grupā – 1.vieta Betija Bernate; 3.vieta Lauma Bērziņa

G11-12 grupā – 1.vieta Elza Kauce; 2.vieta Katrīna Bergsone

G13-14 – 1.vieta Adelīna Kārkliņa; 2.vieta Alise Anna Boikova

G15+ grupā – 3.vieta Zane Andersone

Pro Open Women grupā – 1.vieta Līva Lizete Glāzere

B7 grupā – 3.vieta Kristaps Lūsis

B8 grupā – 1.vieta Jēkabs Ozols

B10 grupā – 2.vieta Roberts Kaucis; 3.vieta Valters Ozols

Pro Open Men grupā – 1.vieta Mārtiņš Emīls Treimanis; 2.vieta Rinalds Jānis Kārkliņš; 3.vieta Mārtiņš Zadraks

Valmieras novada BMX kausa titulus izcīnīja:

Elza Kauce – 1.vieta G11-12

Alise Anna Boikova – 1.vieta G13-15

Līva Lizete Glāzere – 1.vieta G16+

Henrijs Ernests Puķītis – 1.vieta B8

Anna Pedraudze – 1.vieta B10

Edvards Glāzers – 1.vieta Open Elite

Foto ilustratīvs, autors Mārtiņš Tūters

Orientieristiem medaļas Ozona čempionātā

Nedēļas nogalē, no 21.-22.maijam, Tukuma novadā norisinājās orientēšanās sacensības “Ozona čempionāts”. Pirmās dienas sacensībās individuālajās distancēs skolas audzēknēm izcīnītas trīs medaļas, stafetēs mūsu audzēkņiem divas medaļas.

Lasīt tālāk...

Individuālās medaļas Ozona čempionāta pirmās dienas sacensībās izcīnīja:

Daina Dzvinko – 1.vieta W8

Krista Stūre – 2.vieta W18

Marta Vaļģe – 3.vieta W14

Svētdien sportisti cīnījās par godalgām stafetē. S18 grupā ZVOC-Valmieras Sporta skola komanda izcīnīja 1.vietu (M.I.Grebūna, K.Stūre, N.Biruma) un V12 grupā 3.vieta ZVOC-Valmieras Sporta skolas puišiem (Z.Dzvinko, A.Moruzs, J.Millers).

Foto no https://www.flickr.com/photos/140305775@N02/?fbclid=IwAR0tv2LtbUwP7yjAso2S-k3CKOVp7lTQCjgIOWSF52pvMHS5Oc9vdmQTk9k